Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/05/2018 in all areas

 1. 4 points
  Dawno nie miałem tak wygodnych butów praktycznie od pierwszego wyjścia. Meermin
 2. 3 points
  Ja bym spróbował w najbliższym sklepie:
 3. 2 points
  Cześć, do tego wpisu zainspirował mnie kolega Blekit - zaczynajmy. Atelier @Andells mieści się we Wrocławiu na ul. Ofiar Oświęcimskich 19, główny pokój gdzie odbywają się przymiarki jest przestronny i dobrze oświetlony. Pierwszy kontakt z pracownią złapałem przez nasze forum, opisywane zamówienie będzie trzecią realizacją w zakładzie. Pierwszy garnitur biznesowy i drugi dwurzędowy flanelowy prążek doczekają się oddzielnych (podpiętych) wpisów jeśli ktoś będzie zainteresowany. W związku z zapowiadanym upalnym latem, po przejrzeniu swojej skromnej garderoby doszedłem do wniosku, że konieczna jest przewiewna, delikatna w konstrukcji marynarka na pół-podszewce. Nie będę ukrywał, że materiał Portofino od razu zwrócił moją uwagę, luźny delikatny splot i świetne połączenie kolorów. Portofino jest materiałem sprzedawanym przez Gladson - Gladson Ltd, obecnie jest już wypuszczona nowa kolekcja Portofino VII. Portofino fabric woven in Italy for Gladson New York Łącznie odbyły się 4 przymiarki, mimo, że to już trzecia realizacja, Pani Joanna chciała mieć pewność co do spasowania wzoru i dopasowania marynarki, nie protestowałem. Przymiarki zajmowały nam około 45min, każda poprawka była dokładnie upięta i posiadała dokumentacje fotograficzną. Dla mnie, bazując na wcześniejszych bardzo dobrych doświadczeniach w innych pracowniach, bardzo ważne było spasowanie kraty. Mimo, iż nie jestem fanem nakładanych kieszeni, przy tym zamówienia na takie właśnie się zdecydowałem. Moim zdaniem najbardziej pasowały do całego planu marynarki. Ważna była też delikatna konstrukcja, niewielkie wypełnienie i ogólna "lekkość". Ogromnym plusem była możliwość dopasowania odpowiedniej włosianki do materiału. Jeśli kogoś interesowałyby zdjęcia, jakiś konkretnych szczegółów, proszę śmiało pisać. Pozdrawiam!
 4. 1 point
  Bernhard Roetzel (mam nadzieją, że uchodzi tutaj jeszcze za autorytet) uważa, że łezka jest opcją, a niedociągnięty krawat nie ma racji bytu.
 5. 1 point
  Ja uważam, że to wszystko jest kwestia własnego uznania i powolnego dochodzenia do oczekiwanego efektu. Większość osób na konferencji ubrała się dobrze (koszula+marynarka), prawie nikt powyżej tego, stąd byłem jedną z kilku % osób w krawacie co samo w sobie zwracało uwagę. Co ciekawe, dostałem kilka niezależnych pytań właśnie o łezkę i stwierdziłem, że wolę w decydującym dniu pójść jednak odrobinę z prądem, bo zależało mi bardziej na zapamiętaniu tego co miałem do powiedzenia niż jak wyglądałem Szkoda, że nie widzieliście jednego z najbardziej uznanych w swojej działce profesów z Australii. Na własny wykład (praca opublikowana w Nature) przyszedł ubrany w jeansy i t-shirt adidasa reprezentacji piłkarskiej Belgii... Kolejna ciekawa obserwacja - "elegancka" koszula z krótkim rękawem wcale nie jest domeną polskich wesel...
 6. 1 point
 7. 1 point
  Żorż, widzę w weekend Twój dyżur...
 8. 1 point
  Jak szaleć to szaleć...
 9. 1 point
 10. 1 point
  Gdzie można kupić taką zawleczke/zawieszke/bryloczek?
 11. 1 point
 12. 1 point
 13. 1 point
  Gdyby kogoś to interesowało: Marynarka Peter Millar Koszula SuSu (bawełna/len) Krawat Barba Spodnie PT01 Buty PoloRL/Allen Edmonds
 14. 1 point
  Na upały neapolitański len i zamsz bez konstrukcji.
 15. 1 point
 16. 1 point
 17. 1 point
 18. 1 point
 19. 1 point
  Że tak Wam przerwę rozmowę o ładnych butach... (Shoepassion)
 20. 1 point
 21. 1 point
  Z wczoraj, z wernisażu Józefa Brandta. Narzeczona trochę wstydliwa, ale forum wybaczy?
 22. 1 point
  Dzisiaj, trochę zieleni.
 23. 1 point
  3. Trzecia Miara Na pierwszy ogień idą zdjęcia
 24. 1 point
  Plenerowe wesele na południu Hiszpanii. Właśnie trwa
 25. 1 point
  Wolę nie ryzykować z tym Frodo, więc wykadrowałem Niezmiennie mój jedyny narazie zestaw na takie okazje. Lancerto/Republic of Ties/Vistula/Meka koszula UFO.


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.