Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/22/2018 in all areas

 1. 3 points
 2. 3 points
  Dwa szybkie zdjęcia z drugiej przymiarki. Z telefonu i w ciemnym pomieszczeniu, więc jakość taka sobie, ale chyba widać że zapowiada się dobrze... Po odbiorze postaram się o zdjęcia lepszej jakości. Ten garnitur ma być z założenia bardziej formalny (co lepiej pasuje do ciemniejszej tkaniny), więc tym razem spodnie są trochę szersze, a w ramionach jest trochę wypełnienia.
 3. 2 points
  To chcesz taki jak na zdjęciach, czy odpowiedni na właśny ślub? Bo to są zbiory rozłączne.
 4. 2 points
  Oczywiście, że noś białą! Ecru/beżowe to wymysły "salonów ślubnych" i tym podobnych sklepów z tandetą. Ciemne kolory? To jakaś bzdura. Wyglądają one fatalnie na prawie wszystkich Europejczykach. Na osobach o naprawdę ciemnej skórze, np. Afrykańczykach, mogą wyglądać ZNOŚNIE. I o tyle. Bordowa koszula to reminiscencja najgorszych zwyczajów z polskich wesel, rudy czy blondyn wygląda w niej jak gigantyczny burak.
 5. 2 points
  Również nie polecam wełnianych skarpetek pedemei - mi się skurczyły tak bardzo, że pasują na moją żonę. Co do "normalności" takiego zachowania - mam skarpetki Darn Tough, które od dwóch lat piorę w 40 C i nic się nie dzieje. Raz nawet przez przypadek prałem w 60 C, przez 2 h, i skurczyły się naprawdę minimalnie (!!!). Producenci tak się rozpaskudzili, że teraz nawet bawełnę zalecają prać chemicznie. "Instrukcja użytkowania: przecieraj delikatnie szczoteczką z włosów koźlęcia, puszczając przy tym Mozarta". Bielizna, której nie można uprać w pralce, to d$#$ a nie bielizna.
 6. 1 point
 7. 1 point
  Jasny garnitur w kratkę nie nadaje się na ślub - chyba, że panna młoda wystąpi w sukience w groszki.
 8. 1 point
 9. 1 point
 10. 1 point
  Mam wełniane skarpety chyba z pięciu innych firm, bieliznę Smartwoola, wszystko to piorę razem z bawełną i do tej pory nie zauważyłem niekorzystnego wpływu prania.
 11. 1 point
 12. 1 point
  Wczoraj. Garnitur: bespoke Dawid Kuklinski @Ernestson Koszula: Emanuel Berg MTM Krawat: Turnbull & Asser Buty: Alfred Sargent
 13. 1 point
 14. 1 point
 15. 1 point
  W niedzielę na chrzcinach. SuSu, EoE, Lambert, B erwick. Ten wełniany krawat z EoE będzie całkiem uniwersalny, ładnie wyróżnia się jego wzór.
 16. 1 point
 17. 1 point
  Sugerujesz, że Szewc24 przez 10 miesięcy nie zabierał się do realizacji nagrody konkursowej, bo przeczuwał, że w lutym zostanie zbanowany??


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.