Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/22/2018 in all areas

 1. 56 points
 2. 47 points
 3. 46 points
 4. 41 points
  No to podnosimy poprzeczkę. Proszę państwa, przedstawiam coś co zawsze niesłychanie podobało mi się na zdjęciach z pracowni Steed Bespoke Tailors - plecy z jednego kawałka materiału! Śmiem twierdzić, że Dawid poradził sobie nie gorzej od renomowanych krawców. To pierwsza przymiarka, rękawy jeszcze nie są wszyte, więc nie wyglądają do końca tak jak powinny. Jak już marynarka będzie gotowa, postaram się o lepsze fotki niż robione komórką w ciemnym pokoju hotelowym. Materiał to Carlo Barbera dla Kiton, tak wygląda w świetle dziennym:
 5. 39 points
 6. 38 points
  Jedna przymiarka wystarczyła. Zdjęć dobrej jakości w świetle dziennym jednak nie będzie, pogoda nie sprzyja.
 7. 37 points
  Kielmany, jeszcze nie sznuruję do końca;) @KIERMAN.plto jakieś zwykłe Lee Blake.
 8. 36 points
 9. 36 points
  C&J - jedyna marka klasycznych butów na tyle wygodna, że od razu po zakupie mogę je po prostu założyć i z przyjemnością chodzić w nich cały dzień, bez żadnych otarć. Meccariello są piękne ale do tej pory ich porządnie nie rozchodziłem...
 10. 36 points
  Kocie futro jakoś spina to wszystko w całość. Co ja bym bez niej zrobił . SS (Sartoria Scuderi), EoE, TLB i inne:
 11. 35 points
  Przez ostatnie miesiące zbierałem narzędzia i materiały, aby zacząć robić własne kapelusze. Oto pierwsze efekty - fedora inspirowana kapeluszami typu "traveller" z lat 40': otwarta korona, wąskie upięcie z zabytkowej taśmy rypsowej, surowe wykończenie ronda, brak podszewki. Wyszło całkiem nieźle, jak na pierwszy raz. Niestety kapelusz okazał się za luźny o pół rozmiaru. Czekam teraz na dodatkowe narzędzia i nowe kapliny 😅
 12. 34 points
 13. 34 points
 14. 34 points
  Świeża sprawa. Akurat na sezon jesienno-zimowy. Skóra to francuski cielak. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 15. 34 points
  @Tarasenko Tailoring Dziękuję. Wsparcie Kolegów z Forum jest dla mnie bardzo ważne - nie tylko z uwagi na moją próżność, czy w chwilach całkowitego zwątpienia (zwykle na etapie wszycia rękawów), ale przede wszystkim gdy szukam odpowiedzi na pytania zaczynające się na "jak?". Marynarka gotowa - gdy wyglądam za okno to myślę, że w samą porę. Więcej ujęć i detali, wkrótce.
 16. 33 points
 17. 33 points
 18. 32 points
  ... poszetka dandysa albo aspirującego polityka, krawat sztywniaka, marynarka nudziarza, garnitur akwizytora lub maturzysty, loafersy niemieckiego emeryta, fular starego dziada, kolorowe skarpetki geja, biała koszula korpoludka, kaszkiet chuligana, skórzana kurtka taksówkarza, trzewiki punkowca, brogsy wieśniaka, zamszowe chukka bluesmana, sztruksy profesora, woskowane kurtki myśliwego, boat shoes żeglarza, sneakersy gimbazy a szorty przedszkolaka. Wyczerpałem temat, można zamykać forum?;-)
 19. 31 points
 20. 31 points
  Taka próba doboru poszetki bez związku z resztą zestawu (przynajmniej pod tło). Krawat i poszetka: poszetka.com Dywan: IKEA A dół taki: Elementów w barwach narodowych jakoś mi się nie udało zebrać. Na stole dzisiaj za to gołąbki, Życzę kolegom z zagranicy pięknego święta ponad podziałami, bez polityki i ideologii.
 21. 31 points
  VASS-y z ostatniego GMTO. Dzisiaj miało miejsce premierowe wyjście:
 22. 31 points
 23. 31 points
  W koncu "fit photos" (y). Po kliknieciu lepsza jakos
 24. 31 points
 25. 30 points
  Cała tajemnica wygody bezszwowych lotników tkwi w skórach, z których da się je wykonać. Elastyczność, którą muszą się charakteryzować, daje niepowtarzalne uczucie wygody i dopasowania. ( Jan Kielman )


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.