Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/12/2018 in all areas

 1. 5 points
 2. 5 points
  Na stosunkowo zbliżoną imprezę przygotowaliśmy "foto książkę" ze zbiorem zdjęć z różnych ważnych momentów życia (np. urodziny dzieci, chrzciny, wyjazd, pierwsze kroki dziecka, itp.). Jest w tym trochę pracy (zebrać zdjęcia, przygotować, czasem zeskanować...), ale efekt dla obdarowanych - wspaniały (łzy radości).
 3. 2 points
 4. 2 points
  Wybierasz brązowe buty i pytasz o kolor szelek? Moim zdaniem - buty czarne, szelki dowolne.
 5. 2 points
  Cześć, Parę ostatnich prac Paski na rękę do zegarków kieszonkowych Pikowany pasek do zegarka Pasek w zamszowej kozie "denim" I minimalistyczne portfele
 6. 2 points
 7. 1 point
  Cześć, nie wiem jakie kopyto Yanko nosisz, ale mam Meerminy na tym kopycie i noszę identyczny rozmiar jak Yanko 915. Odnośnie jakości skóry to posiadam dokładnie ten model: http://www.e-meermin.com/grupoMTO.php?idGrupo=515 i IMHO jest duuużo lepsza niz Yanko, nie wiem czy Meermin stosuje taką samą skórę do wszystkich modeli z tej linii. Niestety nie mam porównania do Carminy.
 8. 1 point
  @csm to ja dodam jeszcze opcję elementów skórzanych w kolorze białym albo zapięć nie ze skóry (jak w klasycznych szelkach do smokingu) również białych. Ja tak noszę i nie myślę o zgrywaniu z kolorem butów. Uważam takie rozwiązanie za uniwersalne. A sam kolor pasów granatowy albo bordowy.
 9. 1 point
  @csm ja wziąłbym zapięcia w szelkach (skórzane elementy) pod kolor butów, zaś same szelki wziąłbym granatowe, aby ładnie się komponowały z garniturem.
 10. 1 point
  @csm dwurzędówka skutecznie zasłoni szelki, na własnym ślubie i tak ściągać marynarki nie będziesz. Weź, jaki Ci się podobają i jakie w przyszłości wykorzystasz. Najbardziej zachowawcze to pod kolor butów.
 11. 1 point
  Shibumi Firenze - sklep odwiedziłem podczas wakacji. Sam sklep szału nie robi - w zasadzie to jest wynajmowane biuro w kamienicy. Poszetka wygląda o wiele lepiej:) Skusiłem się na tę poszetkę: https://shibumi-firenze.com/pocket-squares/1823/ukiyo-e-silk-pocket-square-nagare-handrolled-40-x-40cm. Z zakupu jestem bardzo zadowolny. Na plus jakość wykonania i rozmiar. Lubię tradycyjne japońskie obrazy, więc wybór był prosty. W dodatku ten projekt daje dużo opcji kolorystycznych w zależności od złożenia. Wrzucam zbliżenia. Całość widoczna na stronie sklepu. Polecam:)
 12. 1 point
  A jakiś, niepozostawiającym na jego widok obojętnym, obraz na zamówienie (portret). Oczywiście nie mam na myśli szeroko dostępnych koszmarków. Lecz coś naprawdę dobrego. W wybranej przez siebie technice. Tytułem przykładu: http://magazynobsesje.pl/barbara-konarska-sas-badaczka-ludzkiej-natury/
 13. 1 point
  W niedzielę na chrzcinach. SuSu, EoE, Lambert, B erwick. Ten wełniany krawat z EoE będzie całkiem uniwersalny, ładnie wyróżnia się jego wzór.
 14. 1 point
  Mój pierwszy 7-fold. Od razu widzę dlaczego cieszą się takim uznaniem. Węzeł nawet przy 4 in hand wychodzi bardzo mięsisty.


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.