Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/26/2016 in all areas

 1. 4 points
  Jak już je przygotowałem hurtowo do używania to konsekwentnie zakładam jedne po drugich: dzisiaj Church's Alex (model już nie produkowany z "wyższej półki" custom grade). Potężne split toe na potrójnej skórzanej podeszwie. Jakość zarówno skóry jak i podeszwy- znakomita. Ten konkretny model spokojnie można postawić obok produktów c & j (kategoria- jakość). Na pewno nie tak zgrabne jak większość "krokietów" co niekoniecznie jest wadą, ponieważ czasami czuję wewnętrzną potrzebę, żeby założyć takie "trepy" :
 2. 3 points
  Kiedy potrzebny jest komfort, wybór najcześciej pada na sprawdzone buty. (Jan Kielman)
 3. 2 points
 4. 2 points
  No bez jaj! Ze względów higienicznych wystarczy regularnie się myć i zmieniać bieliznę...
 5. 1 point
  Szanowni Forumowicze, w imieniu Stowarzyszenia But w Butonierce oraz Mercedes-Benz Sosnowiec, zapraszam na pierwszą dużą imprezę BwB w województwie śląskim. Spodziewamy się wielu interesujących atrakcji, które zaprezentują partnerzy tego eventu. Południe Polski staje się ważne dla Stowarzyszenia, obecnie mamy tam dwóch członków wspierających BwB - Poszetkę i Benevento, którzy będą obecni na imprezie. Jest to niepowtarzalna okazja do osobistego poznania się, wymiany opinii i przyjemnego spędzenia sobotniego popołudnia. Do zobaczenia w Sosnowcu! Damian
 6. 1 point
  Ryż Marynarka / Róż poszetka
 7. 1 point
  Dzisiaj pierwszy raz założone. Barkery model Alfred.
 8. 1 point
 9. 1 point
  Czyli 'tak', ale trochę 'nie', a właściwie to jednak 'tak'?...
 10. 1 point
  Bo to jest kozioł na miarę naszych możliwości!
 11. 1 point
  Jak przypuszczam to zdjęcia ze Sztokholmu?
 12. 1 point
  Kilka zdjęć z majówki, w konwencji na żywo z telefonu
 13. 1 point
  Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 14. 1 point
  Z kolei ja słyszałem, że w Sosnowcu kisiel jedzą widelcem.
 15. 1 point
 16. 1 point
  Proszę więc każdego o wiadomość z linkiem do butow, rozmiarem i jaka bedzie ich cena koncowa w zlotowkach, 25% z codem SPAIN25 od ceny wyjsciowej mnozac przez 4,5 (4,4 zlotego kurs + 0,1 naliczane przez Paypal) oraz miasto z jakiego jestescie. Po poludniu wysle dane do przelewu
 17. 1 point
 18. 1 point
 19. 1 point
  Dotyczy to ogromnej większości salonów, również za granicą - przynajmniej tych, w których byłem. Oczywiście o nic nie pytałem (w sensie dopasowania), po prostu obsługa wyrażała zachwycenie stopniem dopasowania Uwagi o braku konieczności zapinania marynarki słyszałem np. w Niemczech. Kompetentni i uczciwi sprzedawcy zdarzają się bardzo rzadko. Ja sobie przypominam jednego - kiedyś pracował w Fashion House w Piasecznie. A może miał moment słabości Ciekaw jestem, jak to wygląda w salonach z topu (Kiton itp.).
 20. 1 point
  Śniadanie prasowe Emanuel Berg
 21. 1 point
  Nie warto - założysz je raz i za jakiś czas stwierdzisz że kupiłeś brzydale. A po chwili pomyślisz że wywaliłeś 300zł na buty których więcej nie założysz na nogi. Jak masz do wywalenia w błoto 300pln, to wynajmij sobie na jeden dzień Mercedesa GLK - przynajmniej miło spędzisz czas
 22. 1 point
  Też znam (jak chyba każdy) wiele osób, które nie chodzą w drogich butach, w tym wspaniałych ludzi, których szanuję i liczę się z ich zdaniem o wiele bardziej niż z którymkolwiek z forumowiczów na tym forum. Tyle, że żadna z tych osób nie wchodzi na forum poświęcone drogim butom, żeby chwalić się swoimi tanimi butami i przekonywać że prezentują świetny stosunek ceny do jakości i że nie ma po co kupować czegokolwiek droższego.
 23. 1 point
  To chciałbym jeszcze dopytać czy sam kupowałeś materiał oraz jeśli tak to gdzie?
 24. 1 point
  Racja, na forum sie nie logowałem ale nie jest powiedziane ze nie zaglądałem Mi kamizelkę szyła ta oto krawcowa, przemiła Pani: http://www.lagracja.eu/czytaj/kontakt, Żonie szyliśmy tez sukienkę taką, jako gosc na weselu i rowniez mega zadowolenie. Także miejsce godne polecenia jesli chodzi o Radom.
 25. 1 point
  To raz To dwa Nic nie dodałem Wracając do tematu, to nie jest tak jak piszesz i nie ma co się oburzać - skoro już się popełniło taki niefortunny post. Sprawa jest dużo bardziej złożona, niż Ci się chyba wydaje: 1. Co to znaczy "mniej ciepło"? Jeśli byłbyś bez koszulki na tym samym słoneczku, to byłoby Ci jeszcze mniej "ciepło"? Organizm człowieka przy wysokiej temperaturze wydziela pot, bo stara się schłodzić. Zatem wyeksponowanie ciała na słońce przyspiesza potliwość. Stąd też zalecane jest na słońce używanie możliwie szerokiej osłony powierzchni skóry, aby zmniejszyć wydzielanie potu. 2. Rozumiem, że chodzi o marynarkę z wewnętrzną strukturą. Owszem takie marynarki obniżają komfort termiczny, bo choć z jednej strony chronią przed słońcem, ale z drugiej możliwość odparowania skóry jest mniejsza. Jednak naturalne włókna mają tą przewagę nad sztucznymi, że nasiąkają wilgocią. Materiały sztuczne nie mają takich właściwości i wilgoć ze skóry w postaci kropelek wody osadza się pomiędzy włóknami.... i zaczyna śmierdzieć w najczystszej postaci (dzięki bakteriom i grzybom). Zatem taka sama marynarka z tkanin naturalnych nasiąknie wilgocią, ale da komfort noszącemu, że nie będzie czuł się mokry i zacznie potencjalnie śmierdzieć dużo później. Poliestrowa marynarka ugotuje nosiciela - pot pomiędzy włóknami po części odparuje przy wysokiej temperaturze, a po części zacznie się podgrzewać, dając poczucie jeszcze większego gorąca, na co organizm zareaguje zwiększoną potliwością. 3. Koszulki piłkarskie - to specjalne tkaniny techniczne, które zbudowane są tak, aby możliwie szybko odprowadzały pot na zewnętrzną warstwę tkaniny, pozostawiając skórę możliwie suchą. Działają najlepiej przylegając do ciała. Mowa tu jednak była o sukience z poli, a nie sukience z tkaniny technicznej. Należy pamiętać, że taka koszulka jest mokra od zewnątrz... i nadal śmierdzi okrutnie. Wracając do przewiewności - to utarte powiedzenie o tkaninach, które podnoszą komfort termiczny użytkownika. Niekoniecznie koszule i marynarki są przewiewne, bo przez otwarte sploty lepiej "przewiewa" powietrze, tylko z uwagi na mniejszą trudność z odparowywaniem potu z ciała. Oczywiście jak zawieje wiaterek, to można poczuć przyjemny chłód szybciej, niż przez poliestrową gęsto utkaną tkaninę czy flanelę wełnianą. Dlatego len cieszy się takim powodzeniem w upały - jest naturalny, lekki i o otwartym splocie. Sugerowana przez Ciebie poli sukienka na imprezę pozwoli swojej nosicielce szybciej się spocić i zacząć rozsiewać nieładny zapach wokół siebie. Sprzyjają temu nie tylko warunki słoneczne, ale też wysoka temperatura i wilgotność zamkniętych pomieszczeń.


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.