Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/12/2015 in Posts

 1. 8 points
 2. 6 points
  Dzisiaj jestem dosc zadowolony z wezla
 3. 5 points
  Z matematycznego punktu widzenia, napis "nietrzeźwym i nieletnim alkoholu nie sprzedajemy" daje każdemu nieletniemu furtkę w postaci upicia się - wtedy zakup jest możliwy. W monopolach jednak nie pracują umysły ścisłe i pijanej jak słup młodzieży sprzedawać alkoholu nie chcieli.
 4. 4 points
  @Zając, masz całkowitą Rację. W języku potocznym często używa się też, niestety, "przyszłem", "zdanżam", "włanczam" Skoro jednak jest to wątek o poprawnej polszczyźnie pozwoliłem sobie zwrócić na ten drobiazg uwagę.
 5. 4 points
 6. 4 points
  Pierwszy post w tym temacie i mam nadzieję, że będzie więcej powodów, aby coś tutaj od siebie dorzucić. Cały pierwszy tydzień matur wyglądał tak: Dziś ostatni egzamin z fizyki, więc trochę luźniej:
 7. 3 points
  Repatynowane Cheaney dla forumowego kolegi, bazowy kolor brąz
 8. 3 points
  Ostatecznie zrezygnowałem z tych tkanim. Dopiero dziś kupiłem następującą tkaninę:
 9. 3 points
  Zawsze wolałem "starsze" Gruboskórna (3mm) 20 latka z push up-em... tfu!... pull up-em! Obdarowna mosiężną włoską biżuterią. Wczorajszy wieczór spędziliśmy na balkonie z butelką Creme Cuirs Gras od Saphira, rocznik 2014 Było miło ....
 10. 2 points
  Ja bym chętnie zobaczył, co noszą ludzie, którzy przyjeżdżają tam robić interesy: wystawcy i odwiedzający. Jak wygląda "biznesowy dress code Pitti".
 11. 2 points
 12. 2 points
 13. 2 points
  @lubo69 - mam nadzieję, że mi wybaczysz U mnie tak czasem bywa... (oczywiście niekonkursowo!)
 14. 2 points
 15. 2 points
  Farba z tyłu to Dulux "szczypta cynamonu"?
 16. 1 point
  Z myślą o kolejnej, 88 już, edycji targów mody męskiej Pitti Uomo postanowiłem założyc ten temat. Jest jeszcze trochę wcześnie, ale podróż jeśli chodzi o transport i hotel jest już zaplanowana, pora więc na konkrety. W Florencji będę od poniedziałku wieczorem do soboty rano. Czasu jest więc wystarczająco. Żeby kolejna wizyta w Florencji była bardziej pożyteczna dla czytelnika forum pomyślałem, że zapytam jakie rzeczy najbardziej by Was interesowały. Co byście chcieli zobaczyć najbardziej, co zrelacjonować, jakie zdjęcia robić, czy bardziej Was interesuje to co mają do pokazania marki czy to co nosi 'ulica' Pitti. A może ktoś jest bardzo ciekawy rozmowy z jedną z 'gwiazd' Pitti? Sugerujcie, a zobacze co da się zrobić. Mam oczywiście swój pomysł, ale tak jak w przypadku wpisu o usludze MTM w Suitsupply tak i tym razem Wasze sugestie na pewno będą pomocne. Możecie wpisywać marki które chcielibyście zobaczyć, ale także formę sprawozdania. Może krótkie filmiki albo takie z moim komentarzem? Instagramowo, Facebookowo a może Snapchatowo?:> Mogę też porobić trochę zdjęć specjalnie pod kątem forum. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Piszcie jakie macie pomysły. Bardzo jestem ciekaw. Relacja na pewno będzie na bieżąco na moim Instagramie. Dzięki! Mikołaj
 17. 1 point
  Ja dobrałem krawat pod kolor ściany w miejscu, w którym się zatrzymałem
 18. 1 point
  Parę zdjęć produktów ze stoisk w większej ilości by się przydało. Szczególnie tych które są u nas ciężko lub wcale niedostępne. Nie samymi papugami z wybiegu przed fontanna człowiek żyje
 19. 1 point
  Spinki z krzemieniem pasiastym o bardzo kontrastujących pasach chodziły mi po głowie od dłuższego czasu. Oto więc one, dzięki Damian.
 20. 1 point
  Mikołaj - znów najlepszy węzeł ! Wracając do tematu, co mam dziś na sobie ? Jesień ! Jak zobaczyłem ten krawat nie było innej opcji
 21. 1 point
  wintydż, mało znany francuski compressor Athos z lat 70'tych
 22. 1 point
  Ubiegnę, korzystając z linka do sprzedawcy wklejonego wcześniej w tej dyskusji: http://www.ebay.co.uk/itm/DORMEUIL-70-SUPER-140-s-30-KIRGYZ-WHITE-WOOL-SUITING-FABRIC-BY-Dormeuil-3-5m-/221721591954?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item339fa30092 z aukcji wynika, że ok. 240zł/mb.
 23. 1 point
 24. 1 point
  Widzę, że pewne doświadczenia dzielę ze znaczną liczbą osób Ja zawsze w takich chwilach, grzecznie pytałem, czy Pani zamierza ze mną dyskutować czy przyjąć zlecenie? Pozdrawiam.
 25. 1 point
  Ja kiedyś trafiłem krawcowa, która próbowała mi wmówić ze nie szyje się garniturów z wełny a te włoskie i angielskie firmy oszukują klientów sprzedając elany i żadna firma na świecie nie sprzedaje wełnianych garniturów.
 26. 1 point
  Tam nie ma co tłumaczyć, trzeba uciekać...
 27. 1 point
 28. 1 point
  Podpowiem ze od słusznego upadku PRL to sprzedawca się powinien tłumaczyć przed mającym zawsze rację klientem.
 29. 1 point
  Na takie okazje najlepsze są espadryle…
 30. 1 point
  Moje najnowsze "woły robocze" - Berwick 3010.
 31. 1 point
 32. 1 point
  Zaznaczyłem, że ekspertem nie jestem, a to co widziałem bezsprzecznie słomę przypominało... a czy jest to faktycznie jucht, sznurek czy pleciona trawa (za Wikipedią) to dla mnie ma znaczenie wtórne
 33. 1 point
  Eeee tam, od razu brzydko . Buty były od kilku godzin na nogach, poza tym efekt "białej linii" spotęgowany został przez flesz w aparacie. Chociaż faktycznie, w trakcie użytkowania (buty mają już jeden sezon za sobą) jaśniejsze linie na załamaniach/zagięciach się pojawiają. Po przejechaniu dłonią/szczotką wygląda to tak: Zresztą może już nadszedł czas na użycie renowatora. Nie wykluczam też możliwości, że buty są beee, ponieważ pochodzą z czasów "przedsanacyjnych" dla firmy Yanko . Biorąc po uwagę cenę, jaką za nie zapłaciłem (nawet doliczając opłatę za przesyłkę i cło), jestem z nich na razie zadowolony.
 34. 1 point
 35. 1 point
 36. 1 point
  Dzś Yanko w zamszu. Kot (ściślej kotka) je akceptuje. Powiedziałbym nawet, że dość wylewnie .
 37. 1 point
 38. 1 point
  Zdjęcie zrobione wczoraj wieczorem przy sztucznym oświetleniu w pokoju hotelowym AS Moore
 39. 1 point
  Dziś w Londynie ładnie, a więc styl włoski
 40. 1 point
 41. 1 point
 42. 1 point
 43. 1 point
  Na szybko, Yanko longwing, jeszcze w formie dziewiczej, tuż przed oddaniem do zelowania. Ta skóra na podeszwie jest taka ładna, że nie miałbym serca w nich chodzić, ew. na łbie A same buty komentarza nie wymagają. Pozdr.
 44. 1 point
  Dzisiejszy nabytek za cale 199 zl - M&S double monk
 45. 1 point
  Krótki wywiad z założycielem marki Emanuel Berg:
 46. 1 point
  Z lekkim opóznieniem, zdjęcia gotowej koszuli.


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.