Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/12/2015 in all areas

 1. 8 points
 2. Dzisiaj jestem dosc zadowolony z wezla
  6 points
 3. Z matematycznego punktu widzenia, napis "nietrzeźwym i nieletnim alkoholu nie sprzedajemy" daje każdemu nieletniemu furtkę w postaci upicia się - wtedy zakup jest możliwy. W monopolach jednak nie pracują umysły ścisłe i pijanej jak słup młodzieży sprzedawać alkoholu nie chcieli.
  5 points
 4. @Zając, masz całkowitą Rację. W języku potocznym często używa się też, niestety, "przyszłem", "zdanżam", "włanczam" Skoro jednak jest to wątek o poprawnej polszczyźnie pozwoliłem sobie zwrócić na ten drobiazg uwagę.
  4 points
 5. Pierwszy post w tym temacie i mam nadzieję, że będzie więcej powodów, aby coś tutaj od siebie dorzucić. Cały pierwszy tydzień matur wyglądał tak: Dziś ostatni egzamin z fizyki, więc trochę luźniej:
  4 points
 6. Repatynowane Cheaney dla forumowego kolegi, bazowy kolor brąz
  3 points
 7. Ostatecznie zrezygnowałem z tych tkanim. Dopiero dziś kupiłem następującą tkaninę:
  3 points
 8. Zawsze wolałem "starsze" Gruboskórna (3mm) 20 latka z push up-em... tfu!... pull up-em! Obdarowna mosiężną włoską biżuterią. Wczorajszy wieczór spędziliśmy na balkonie z butelką Creme Cuirs Gras od Saphira, rocznik 2014 Było miło ....
  3 points
 9. Ja bym chętnie zobaczył, co noszą ludzie, którzy przyjeżdżają tam robić interesy: wystawcy i odwiedzający. Jak wygląda "biznesowy dress code Pitti".
  2 points
 10. @lubo69 - mam nadzieję, że mi wybaczysz U mnie tak czasem bywa... (oczywiście niekonkursowo!)
  2 points
 11. Farba z tyłu to Dulux "szczypta cynamonu"?
  2 points
 12. Z myślą o kolejnej, 88 już, edycji targów mody męskiej Pitti Uomo postanowiłem założyc ten temat. Jest jeszcze trochę wcześnie, ale podróż jeśli chodzi o transport i hotel jest już zaplanowana, pora więc na konkrety. W Florencji będę od poniedziałku wieczorem do soboty rano. Czasu jest więc wystarczająco. Żeby kolejna wizyta w Florencji była bardziej pożyteczna dla czytelnika forum pomyślałem, że zapytam jakie rzeczy najbardziej by Was interesowały. Co byście chcieli zobaczyć najbardziej, co zrelacjonować, jakie zdjęcia robić, czy bardziej Was interesuje to co mają do pokazania marki czy to c
  1 point
 13. Ja dobrałem krawat pod kolor ściany w miejscu, w którym się zatrzymałem
  1 point
 14. Parę zdjęć produktów ze stoisk w większej ilości by się przydało. Szczególnie tych które są u nas ciężko lub wcale niedostępne. Nie samymi papugami z wybiegu przed fontanna człowiek żyje
  1 point
 15. Spinki z krzemieniem pasiastym o bardzo kontrastujących pasach chodziły mi po głowie od dłuższego czasu. Oto więc one, dzięki Damian.
  1 point
 16. Mikołaj - znów najlepszy węzeł ! Wracając do tematu, co mam dziś na sobie ? Jesień ! Jak zobaczyłem ten krawat nie było innej opcji
  1 point
 17. wintydż, mało znany francuski compressor Athos z lat 70'tych
  1 point
 18. Ubiegnę, korzystając z linka do sprzedawcy wklejonego wcześniej w tej dyskusji: http://www.ebay.co.uk/itm/DORMEUIL-70-SUPER-140-s-30-KIRGYZ-WHITE-WOOL-SUITING-FABRIC-BY-Dormeuil-3-5m-/221721591954?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item339fa30092 z aukcji wynika, że ok. 240zł/mb.
  1 point
 19. 1 point
 20. Widzę, że pewne doświadczenia dzielę ze znaczną liczbą osób Ja zawsze w takich chwilach, grzecznie pytałem, czy Pani zamierza ze mną dyskutować czy przyjąć zlecenie? Pozdrawiam.
  1 point
 21. Ja kiedyś trafiłem krawcowa, która próbowała mi wmówić ze nie szyje się garniturów z wełny a te włoskie i angielskie firmy oszukują klientów sprzedając elany i żadna firma na świecie nie sprzedaje wełnianych garniturów.
  1 point
 22. Tam nie ma co tłumaczyć, trzeba uciekać...
  1 point
 23. 1 point
 24. Podpowiem ze od słusznego upadku PRL to sprzedawca się powinien tłumaczyć przed mającym zawsze rację klientem.
  1 point
 25. Na takie okazje najlepsze są espadryle…
  1 point
 26. Moje najnowsze "woły robocze" - Berwick 3010.
  1 point
 27. Zaznaczyłem, że ekspertem nie jestem, a to co widziałem bezsprzecznie słomę przypominało... a czy jest to faktycznie jucht, sznurek czy pleciona trawa (za Wikipedią) to dla mnie ma znaczenie wtórne
  1 point
 28. Eeee tam, od razu brzydko . Buty były od kilku godzin na nogach, poza tym efekt "białej linii" spotęgowany został przez flesz w aparacie. Chociaż faktycznie, w trakcie użytkowania (buty mają już jeden sezon za sobą) jaśniejsze linie na załamaniach/zagięciach się pojawiają. Po przejechaniu dłonią/szczotką wygląda to tak: Zresztą może już nadszedł czas na użycie renowatora. Nie wykluczam też możliwości, że buty są beee, ponieważ pochodzą z czasów "przedsanacyjnych" dla firmy Yanko . Biorąc po uwagę cenę, jaką za nie zapłaciłem (nawet doliczając opłatę za przesyłkę i cło), jestem z nich na
  1 point
 29. Dzś Yanko w zamszu. Kot (ściślej kotka) je akceptuje. Powiedziałbym nawet, że dość wylewnie .
  1 point
 30. 1 point
 31. Zdjęcie zrobione wczoraj wieczorem przy sztucznym oświetleniu w pokoju hotelowym AS Moore
  1 point
 32. Dziś w Londynie ładnie, a więc styl włoski
  1 point
 33. 1 point
 34. Na szybko, Yanko longwing, jeszcze w formie dziewiczej, tuż przed oddaniem do zelowania. Ta skóra na podeszwie jest taka ładna, że nie miałbym serca w nich chodzić, ew. na łbie A same buty komentarza nie wymagają. Pozdr.
  1 point
 35. Dzisiejszy nabytek za cale 199 zl - M&S double monk
  1 point
 36. Krótki wywiad z założycielem marki Emanuel Berg:
  1 point
 37. Z lekkim opóznieniem, zdjęcia gotowej koszuli.
  1 point


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.