Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/05/2015 in Posts

 1. 11 points
  Dziś "popełniłem" takie coś:
 2. 8 points
 3. 7 points
  Kilka zestawów z mojego Instagramu z tego tygodnia
 4. 5 points
 5. 4 points
  Nie wiem czy to jest dobre miejsce, ale wydaje mi się że jest Tradycyjnie na jak na forach/subforach zegarkowych jest temat gdzie ludzie pokazują jakie zegarki maja dziś na rękach. Proszę zamieszczać tu zdjęcia na ręku i nie na ręku To ja dam jako pierwszy nie na ręku
 6. 2 points
  Lolo: Jak firma nazywa się Charles Tyrwhitt Jermyn Street, to jest cacy, a jeżeli druga ma w nazwie Bombay to już na pewno jest be, mimo że obie szyją w Indiach? Z tego, co wszedłem na ich stronę to wygląda to na coś w stylu Luxire, czy innych online MTM - wybieramy materiał i krój, wysyłamy im swoje wymiary lub wymiary koszuli, i czekamy na uszycie. Za te ~250 PLN pewnie można spróbować.
 7. 2 points
  Fajnie, że powstał i tutaj taki wątek, bo zegarek to jakby nie patrzeć- część ubioru. Ja dzisiaj mam Steinhart Nav-b uhr z Unitasem.
 8. 2 points
  Świetna marynarka, a przynajmniej jej widoczny fragment;) Pozdrawiam.
 9. 2 points
  Niesamowity wysyp świetnych stylizacji! Bez wahania założyłbym każdą, zamieszczoną na tej stronie wątku, a niektórych szczerze zazdroszczę.
 10. 2 points
  Podoba mi się ta poszetka
 11. 2 points
 12. 1 point
  Drodzy Forumowicze, Po dłuższej nieobecności powracamy oficjalnie na forum w "nowej" odsłonie:). W najbliższym czasie Embassy of Elegance będzie skupiało swoją uwagę na rozwoju oferty dotyczącej męskich akcesoriów takich jak: krawaty, muchy oraz poszetki. Produkty będą oferowane pod naszą własną marką. Na dzień dzisiejszy chcielibyśmy zaprezentować Wam kilkanaście wzorów krawatów, szytych ręcznie w Polsce z drukowanego jedwabiu. Poniżej szczegółowy opis produktu: - kształt półbutelkowy, - długość 150 cm, - szerokość 8 - 8,5 cm, - konstrukcja 3 fold, - materiał wierzchni 100% angielski drukowany jedwab (self-tipped), - wypełnienie najwyższej jakości włoska wełna (główny wkład) oraz dodatkowo włoska bawełna (cienki wkład), - nici 100% jedwab, do głównego szwu długowłóknisty, dzięki temu krawat wspaniale "pracuje". Krawaty są pakowane w piękne pudełka. Cena 219 zł Dla forumowiczów stały rabat 5% - kod rabatowy EoE5 Poniżej zdjęcia każdego z wzorów. Sklep powinien być otwarty za około 10 dni. Wkrótce pojawią się nowe materiały, z których będą szyte krawaty. W razie pytań jestem do dyspozycji;). Pozdrawiam, Paweł
 13. 1 point
  No i - ? Jeśli pytasz o to, czy będzie dobrze na Tobie leżeć, to niestety szklaną kulę zostawiłem w szafie
 14. 1 point
  Dlaczego nie? Z tego co widziałem to kosztują od 220zł. Nie ma to pewnie nic wspólnego z szyciem koszuli na miarę, ale przy ciekawych materiałach mają szansę być przynajmniej lepsze od Ossovskiego i Lamberta.
 15. 1 point
 16. 1 point
  Świeżo odebrane z zelowania na Hożej. Gordon&Bros Levet.
 17. 1 point
  No "szczury" mówiło się u nas w Poznaniu. Kolega z Warszawy określał ten deficytowy produkt Radoskóru mianem "cielaki". Ponoć gdzieś mówiło się "pieski" itd. Pamiętam jak udało mi się jakoś tak w w okolicach 1988 roku upolować jedną parę na Paderewskiego. Nie miało wtedy znaczenia, że były coś 1 numer za ciasne (większych akurat nie dowieźli). Tak pokrwawionych stóp jak przy rozchodzeniu tych wymarzonych butów nie miałem nigdy wcześniej i nigdy później. W końcu po kilku miesiącach puścił szew na pięcie. Oczywiście zaniosłem do szewca do naprawy. Z żadnych innych butów nie byłem już nigdy tak dumny jak z tamtej pary. Oj, były czasy :-P
 18. 1 point
 19. 1 point
  A tu dokladnie z dzisiaj, kiedys juz pokazany zig-zag knit w bardziej prostym zestawieniu
 20. 1 point
  Moje Koniki po śnieżnej przeprawie
 21. 1 point
  Może to kwestia zdjęć, ale piękno tych butów jest dla mnie głęboko ukryte.
 22. 1 point
  Bastian - to 'normalka' u każdego producenta, robiącego buty tą metodą; jest to jeden pas skóry biegnący dookoła cholewki i jego końce muszą się gdzieś 'spotkać' . Powiedziałbym nawet, że w tym przypadku jest to spasowane bardzo dobrze.
 23. 1 point
 24. 1 point
 25. 1 point
 26. 1 point


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.