Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/21/2013 in all areas

 1. Podsumujmy zatem: były sobie dwa wątki, które zostały zamknięte. Jedni Koledzy pisali że skandal, inni że mod wie co robi. Wątki wróciły w liczbie czterech, a Kolega który podsumował/streścił dyskusję podając podstawę prawną powiększył swoją reputację prawie pięciokrotnie (ontzag, Mikel!)
  6 points
 2. Szanowni Koledzy, Choć PT Moderatorzy forum BwB uznali, iż temat wyprzedaży non-premium nie nadaje się do subforum 'Męska elegancja', uważam, że temat wyprzedaży w sieciówkach może być przydatny szczególnie dla początkujących adeptów sztuki męskiej elegancji. Pozwolę sobie zacytować fragment Statutu Stowarzyszenia: Uważam, iż propagowanie elegancji jest jedną z podstaw BwB. Jednak nie zapominajmy, że nie od razu Kraków zbudowano. Dla wielu zainteresowanych męską elegancją i chcących zmienić swój styl, pierwsze kroki to nie garnitur i cała szafa bespoke, ale krok po kroku
  6 points
 3. Ja bym się tym w ogóle nie przejmował, potraktował to jako feature, a nie bug.
  4 points
 4. Cel podróży Londyn, dlatego biorę ze sobą: Przewodnik po mieście, Szalik, aby okryć szyję przed wiatrem, Koszula ze spinkami i marynarka w kratkę, Wełniany krawat jako dopełnienie do marynarki, Buty czarne na sobie, brązowe do walizki, Pasek do spodni, Moją ulubiona wełnianą poszetkę w groszki, Perfumy jako obowiązkowy dodatek, z którego nie trzeba się tłumaczyć.
  2 points
 5. Pytanie do Administratora. Jak Xkozioł mi obiecał za skasowanie tematu prezent z Barcelony, to czy: 1. to jest łapówka? 2. czy jak mi nie przywiezie, to mogę go zbanować?
  1 point
 6. Serwus! Mój nowy nabytek i pierwszy mechaniczny japończyk w rodzinie - Orient 46F901-90. Uploaded with ImageShack.us Pasek do wymiany... Pozdrawiam, Jakub
  1 point
 7. Meh, ja już jadę z przyszłym miesiącem, więc nie ma co chwalić Kozła przedwcześnie
  1 point
 8. Po zakupieniu odplamiacza i trzykrotnym czyszczeniu plamy są prawie niewidoczne (na lewym bucie duża plama uwidoczniła się na zdjęciu). Naprawdę dobry ten Avel Hussard. Ma tylko jedną wadę straszny zapach trzeba go używać w wentylowanym pomieszczeniu. Dziękuję za pomoc Saphir.
  1 point
 9. Maciato spróbuj piwo "Koniec Świata":
  1 point
 10. Panowie, kłócicie się z powodu skarpet, które z zamierzenia mają się nie sprzedawać... Są dedykowane dla nikogo, mają leżeć i błyszczeć, obwieszczać światu, że marka Mazarin jest niewiarygodnie prestiżowa, bo robi skarpety z najdroższej na świecie wełny. Skarpety z vicuny są jak (oczywiście na mniejszą skalę) Hublot Caviar Black Bang - zegarek za milion dolarów. Może kupi go jakiś raper, ale jego podstawowe zadanie to dostarczyć nośnego tematu do działań PR, wytworzyć szum w mediach i eksponować markę w pewnym kontekście. Na prawdę nie ma powodu do kłótni. Nikt nie chce, abyśmy te skarpe
  1 point
 11. Chodzisz w garniturach, wydajesz pieniądze na koszule, krawaty, buty, przeznaczasz pieniądze na skrócenie spodni u krawca. Czystej wody snobizm. Co powiedziałby o Tobie bezdomny? Chodzić można nawet w worku po ziemniakach, a idąc Twoim tokiem rozumowania każdą złotówkę ponad "wystarczalność" powinno się lokować w "rozsądne cele". Uwielbiam hipokrytów.
  1 point
 12. Pełna zgoda Daniel, ale przyznasz, że w większości przypadków duet pommadier-wosk wystarczy.
  1 point
 13. lepiej mówisz... ok no comment
  1 point


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.