Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moje najszczersze i najserdeczniejsze gratulacje.

 

Ubolewam tylko nad tym, że nie wchodzę w rozmiarówkę. Super slim to ja może byłem na pierwszym roku studiów, a to mam już dawno za sobą. Za to obwód szyi 40 - jak na złość - pozostał. Pozostaje mi chyba wzięcie classic 41 i pogodzenie się z dodatkowym centymetrem w kołnierzyku (którego, umówmy się, i tak nie widać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, jak najbardziej rozumiem założenie. Wyrażam tylko żal, iż nie mogę przyczynić się jako klient do sukcesu tego projektu ;) Fajnie, że wprowadziłeś koszule smokingowe. Zamierzasz poszerzać ofertę koszul czy raczej stawiasz na "szlachetny minimalizm"? ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra prezentacja koszul, zdjęcia sprzedają produkt. Cena również zadowala i zachęca do zakupów. Szkoda tylko, że nawet najmniejszy rozmiar Super Slim wisiałby na mnie jak worek. Przewidujesz rozszerzenie rozmiarówki o mniejsze rozmiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takze szczerze gratuluje, podziwiam profesjonalizm

Moje najszczersze i najserdeczniejsze gratulacje.

Ubolewam tylko nad tym, że nie wchodzę w rozmiarówkę. Super slim to ja może byłem na pierwszym roku studiów, a to mam już dawno za sobą. Za to obwód szyi 40 - jak na złość - pozostał. Pozostaje mi chyba wzięcie classic 41 i pogodzenie się z dodatkowym centymetrem w kołnierzyku (którego, umówmy się, i tak nie widać).

i niestety podzielam smutek kolegi. Rozmiary 42 w kołnierzu i ponad 120 w klatce skutecznie uniemozliwiaja mi złożenie zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, planujesz może w przyszłości wprowadzenie mniejszych rozmiarów?

 

Wygląda na to, że poszerzenie rozmiarówki slim fit będzie pierwszym krokiem. Na pewno to zrobię. W tej chwili z nich zrezygnowałem ponieważ koszule RTW, podobnie jak buty, to dość drogi sport właśnie z uwagi na rozmiarówki. Niemniej, na kołnierzyki 37 i 38 z odpowiednim przeskalowaniem szablonów rozmiarówki z pewnością można liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najszczersze i najserdeczniejsze gratulacje.

 

Ubolewam tylko nad tym, że nie wchodzę w rozmiarówkę. Super slim to ja może byłem na pierwszym roku studiów, a to mam już dawno za sobą. Za to obwód szyi 40 - jak na złość - pozostał. Pozostaje mi chyba wzięcie classic 41 i pogodzenie się z dodatkowym centymetrem w kołnierzyku (którego, umówmy się, i tak nie widać).

 

Ta rozmiarówka na początku miała być slim fitem, ale szybko zauważyłem, że bardzo szczupli klienci (IMO poniżej slim fit) przymierzali koszule i wyglądali w nich wspaniale więc przezornie przemianowałem ją na super slim ponieważ planuję w przyszłości wprowadzić trzecią sylwetkę --> slim fit, czyli szczupły, ale lekko atletyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Tomek.

Ja mam prostą drogę do idealnego rozmiaru. Albo przytyć, albo sporo zrzucić :)

Muszę podjąć decyzję, w którą iść stronę zanim pojawią się moje ulubione Bengal Stripe i Gingham Check

 

Obie opcje z pewnością się pojawią :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakow, dnia 18 Maj 2015 - 21:58, napisał:snapback.png

Gratuluję i poproszę jeszcze super slim 38 - tak ze 102cm w klacie...  :-)

 

 

Dokładnie tego mi też brakuje...  :D

 

Gratulacje!

 

Ja poproszę w takim razie, extra super slim 37 i ....   ...  90 cm w klatce.  :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, jak najbardziej rozumiem założenie. Wyrażam tylko żal, iż nie mogę przyczynić się jako klient do sukcesu tego projektu ;) Fajnie, że wprowadziłeś koszule smokingowe. Zamierzasz poszerzać ofertę koszul czy raczej stawiasz na "szlachetny minimalizm"? ;)

 

Bez wątpienia planuje poszerzenie oferty koszul o kolejne 100% klasyczne koszule. Koszulowe figo fago omijam szerokim łukiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rozmiarówka na początku miała być slim fitem, ale szybko zauważyłem, że bardzo szczupli klienci (IMO poniżej slim fit) przymierzali koszule i wyglądali w nich wspaniale więc przezornie przemianowałem ją na super slim ponieważ planuję w przyszłości wprowadzić trzecią sylwetkę --> slim fit, czyli szczupły, ale lekko atletyczny.

Tomku, w imieniu szczupłych lekkoatletów pytam kiedy to będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.