Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. 123

Zegarek na wakacje

Odgrzebię temat. Panowie czy warto : https://shop.swatch.com/pl_pl/zegarki/irony/sistem-51/jermyn-yiz404.html https://shop.swatch.com/pl_pl/zegarki/irony/sistem-51/classic-lines-yiz405.html https://shop.swatch.com/pl_pl/zegarki/originals/sistem-51/thames-sutz405s.html
  3. Yesterday
  4. Mr.G

[Warszawa] Garnitur ślubny MTM / Bespoke

@Micappo coś się zmieniło Osobiście polecam Mistrza Michała Stenkę, generalnie jest Żukowa koło Gdańska ale niedawno utworzył Warszawską filię swojej pracowni w której ma regularne wizyty na przyjmowanie zamówień i przeprowadzanie przymiarek, polecam śledzić stronę fb filii gdzie są podawane aktualne terminy wizyt https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Sewing---Alterations/Mistrz-Michał-Stenka-Krawiectwo-Miarowe-Warszawa-Tkaniny-Włoskie-769192786749410/ natomiast jego aktualny cennik wygląda tak że szycie 3-częściowego garnituru to koszt 3800pln, 2-częściowy + odd vest - 3300 + ok. 700, na miejscu prowadzony jest sklep z tkaninami gdzie większość cen oscyluje w okolicach 210zł/mb . Przy takim cenniku można się zamknąć w średnio 4740pln z 3-częściowym garniturem lub garniturem z koordynowaną kamizelką za full bespoke, dodatkowo na miejscu funkcjonuje bardzo dobre doradztwo stylistyczne i co do tkanin
  5. szanowni, mam ponad 190 cm wzrostu, spodnie nosze zazwyczaj bespoke ze średnim stanem (nie biodrówki, nie dziadkowe), bez zakładek, z zaszewkami. praktycznie od zawsze borykam się z problemem wychodzącej ze spodni koszuli i opadających spodni. pomyślałem o szelkach. Proszę o Wasze opinie, czy wysoki i szczupły zawodnik + spodnie ze średnim stanem + szelki do dobre (estetyczne) połączenie. czy szelki raczej dla niskich i spodni z wysokim stanem. Póki co szelki łączą mi się z niskim wydatnym mężczyzną, spodniami z min. 2 zakładkami, wyżej pępka, ale ich walor praktyczny zdaje się być godny rozważenia.
  6. szanowni, mam ponad 190 cm wzrostu, spodnie nosze zazwyczaj bespoke ze średnim stanem (nie biodrówki, nie dziadkowe), bez zakładek, z zaszewkami. praktycznie od zawsze borykam się z problemem wychodzącej ze spodni koszuli i opadających spodni. pomyślałem o szelkach. Proszę o Wasze opinie, czy wysoki i szczupły zawodnik + spodnie ze średnim stanem + szelki do dobre (estetyczne) połączenie. czy szelki raczej dla niskich i spodni z wysokim stanem. Póki co szelki łączą mi się z niskim wydatnym mężczyzną, spodniami z min. 2 zakładkami, wyżej pępka, ale ich walor praktyczny zdaje się być godny rozważenia.
  7. kormox

Jakie buty mam dziś na sobie

Mam identyczne oraz dodatkowo czarne kupione za stówkę 😁. Rozpoczynają trzeci sezon jako woły robocze i jestem zaskoczony ich trwałością.
  8. I dobrze. Tego będę się trzymał.
  9. mosze

Dżinsy

Czyli nie tylko będą stać, ale jeszcze będzie można postawić na nich doniczkę.
  10. mosze

Co mam dziś na sobie

To chyba flanela z SS - świetny power suit, ale chyba za ciepły?
  11. lubo69

Dżinsy

Rekord pobity: 33 oz. https://sosoclothing.se/33-oz/?tap_a=50003-97bd7c&tap_s=44943-52d819
  12. Jeśli jest to typowe wesele, czyli ślub oraz nocka w lokalu, to założenie innego garnituru niż wieczorowy jest wg mnie sporym błędem, by nie rzec obciachem.
  13. Servetch

Brogsy z Ryłko - VESTRO

Rozwiniesz?
  14. pmichal

Producenci, marki butów: PATINE.SHOES na kopytach TJ

Mam Patine w F i Yanko 915 w tym samym rozmiarze. Yanko musiałem rozchodzić i obtarły tył stopy i w moim przypadku czułem lekki nacisk w podbiciu. Patine od razu leżały dobrze i nie miałem żadnych otarć, czułem się od razu wygodnie i mogłem swobodnie chodzić. W podbiciu jakbym miał zauważyć różnice to tutaj jest bardzo minimalny luz. W obu butach (oksfordach) przyszwa się schodzi bez problemu.
  15. Może jakieś spotkanie forumowe w Łodzi i przy okazji grupowe zamówienie sakwojaży Louis Vuitton?
  16. Jeżeli chodzi o wesele jako gość, to myślicie, że wchodzi w grę jakiś jasny kolor, jak naprz. jasno szary lniany garnitur? Czy płaci coś w stylu po 1900 żadne jasne kolory?
  17. Wectra

Brogsy z Ryłko - VESTRO

Od tego jest flek żeby amortyzował i osłaniał obcas. Pierwsze oryginalne zawsze są miękkie. Niema się czego obawiać i używać zgodnie z przeznaczeniem. Czyli dużo chodzić. Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
  18. profesorwilczur

Brogsy z Ryłko - VESTRO

Cześć wszystkim, jest to mój pierwszy wpis na forum, a rejestracja spowodowana jest nurtującą mnie sprawą. Niedawno kupiłem brązowe brogsy z Ryłko. W ostatnią niedzielę miałem je po raz pierwszy na nogach. Chodziłem głównie po chodniku, choć trafiały się małe kamyczki, wybijające się do obcasa. Podeszwa zrobiona jest z mikrolitu i po dosłownie dwóch godzinach chodzenia wygląda tak, jak na załączonym zdjęciu (wybrzuszenia) Stąd moje pytanie: czy jest to normalne dla tego typu obcasów? Jestem całkowicie zielony jeśli chodzi o tematykę butów, dlatego mam nadzieję, że znajdę tutaj odpowiedź.
  19. Xune

Producenci, marki butów: PATINE.SHOES na kopytach TJ

Pytanie do posiadaczy Patine w tęgości F - jak byście porównali rozmiarówkę do Yanko 915? Kolega @blekit na Styleforum pisał że ma je o pół rozmiaru większe niż Yanko 915/Vass F/TLB Oliver F i w tym samym rozmiarze co Sargenty 724/109. Mamy jakieś ekstra opinie?
  20. Velahrn

Dress code motocyklisty

Niestety, większość produktów tej firmy jest paskudna, wygląda się w nich jak puszka Red Bulla.
  21. Właśnie że nie, bo: https://dzienniklodzki.pl/lodz-szyje-dla-louisa-vuittona-roberto-cavalliego-i-hugo-bossa/ar/998321
  22. Pudelek, Pomponik. Ciekawe strony czytacie.
  23. W niemieckim?? 😲 Pomówienie, oszustwo i fake news!!
  24. phantom

Suit Supply

Tak, na zdjęciu wydaje się bardzo jasny, zobaczymy jaki kolor ma na żywo. Krój i marynarki i spodni wydaje się interesujący.
  25. Xune

Suit Supply

To ten bawełniany czy nie potrafię szukać?
  26. Marcin_L

Suit Supply

Ja odpuściłem, ale łapa mnie świerzbiła, coby kliknąć :).
  1. Load more activity

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.