Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Beny23

  Co mam dziś na sobie

  Wesołych Świąt Wielkanocnych!
 3. lubo69

  Źródła obuwniczej brzydoty

  Lato idzie: https://www.mrporter.com/en-gb/mens/product/hender_scheme/woven-leather-loafers/1106014?ppv=2&cm_mmc=PartnerizeEMEA-_-skimlinks_phg-_-True+Content-_-305950
 4. Today
 5. Żorż Ponimirski

  Buty, trochę taniej

  Poza tym na Alledrogo nie ma kategorii "przymierzane, ale wciąż koszerne wg standardów BwB". Każdy widzi to co chce. Moim zdaniem te buty to bardzo ciekawa opcja zakupu z manufaktury z historią, ale sam bym ich nie brał przez znikomą uniwersalność w codziennym użytkowaniu.
 6. KIERMAN.pl

  Buty, trochę taniej

  Ale przecież widać, że te buty są nieużywane i były tylko przymierzane. Wiele razy sprzedawcy oznaczają towar jako używany, aby uniemożliwić kupującemu możliwość zwrotu / rękojmi itd.
 7. blekit

  Buty, trochę taniej

  @Żorż Ponimirski Buty są wystawione jako używane i taki status mają w aukcji, to jest jedyna rzecz jaką się sugerowałem. Nie jest napisane, że były tylko przymierzane. Decyzja należy do Moderacji, z mojej strony EOT.
 8. Żorż Ponimirski

  Buty, trochę taniej

  @blekit, w opisie aukcji jest napisane: "Buty prawie w idealnym stanie. Lewa podeszwa ma widoczne ślady chodzenia, a prawa prawie wcale." Wg mnie to oznacza przymierzanie w warunkach domowych. Na zdjęciach widać brak rys na obcasie. Moje buty wystawione na bazarku były mierzone w domu na twardej podłodze około 2h i mają już wyraźne rysy na podeszwie - o wiele gorsze niż te z allegro, a mogłem je wystawić.
 9. blekit

  Buty, trochę taniej

  Ja po prostu przypominam sobie kilka podobnych przypadków, w których m.in. @mosze bardzo stanowczo reagował na posty innych użytkowników linkujące do używanych butów. W regulaminie na bazarku też jest stosowny zapis. Nie mam zamiaru dyskutować nad jego zasadnością, bo każdy ma swój próg bólu tudzież paradygmat, ale skoro jest jak jest, to moim zdaniem reguły powinny być identyczne niezależnie od tego kto wkleja linka. A co do samych butów, to moim zdaniem bardziej pasują do działu z koszmarkami (kolor i skóra - egzotyki są poza moim kanonem smaku).
 10. Żorż Ponimirski

  Buty, trochę taniej

  Paradygmat Żorża = raz przymierzone buty >> pół roku noszone koszule
 11. Dan

  Dress code motocyklisty

  Porządna, czyli gruba kurtka skórzana powinna stanowić ochronę, ale przyznam, że nie szedłbym tą drogą i raczej szukał odzieży dedykowanej na jednoślady. Wiadomo że skórzany strój motocyklowy, poza samym materiałem, ma również wstawki/ochraniacze na łokcie, barki czy tzw. żółwia. Sam, poza strojem na tor, mam do miasta jeansy motocyklowe i lżejszą przewiewną kurtkę tekstylną. Ciekawą ofertę ma Tucano Urbano, czyli ubrania wyglądające jak Smart casual (np. Kurtki o kroju marynarki ale z ochraniaczami) a przeznaczone na jednoślady. Szaleć raczej w tym nie ma co, ale żeby dojechać do pracy to myślę, że ryzyko akceptowalne.
 12. Awopiotr

  Humor

 13. eye_lip

  Buty, trochę taniej

  Ja promuję, szczególnie jak są prawie nowe.
 14. blekit

  Buty, trochę taniej

  Myślałem że ofert używanych butów nie promujemy
 15. jarecki70

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Wiśnia. Pierwsza przymiarki w domu.
 16. Dzięki, Też o tym myślałem. Dzisiaj oglądałem je na spokojnie, jest nadmiar materiału i podszewki tak na 1-1,5 cm, więc będzie co wydłużać.
 17. eye_lip

  Buty, trochę taniej

  Kielman ze strusia po taniości: https://allegro.pl/oferta/buty-jan-kielman-1883-lotniki-skora-strusia-8006263098
 18. Kuchn63

  Jakie buty mam dziś na sobie

  W Chodzieży od rana słonko
 19. pharmacon

  Producenci butów: Berwick

  Dzięki za rady, spróbuję oddać we wtorek, chociaż domyślam się, że nie będą chcieli przyjąć zwrotu ze względu na to, że na butach już są ślady użytkowania. A tymczasem życzę Wam wesołych świąt!
 20. @O.v.K. Tzn. ja robiłem w drugą stronę, ale krawiec powiedział, że spokojnie się da
 21. Wectra

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Meermin Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
 22. @elvvis ja bym raczej nie polecał, choć osobistych doświadczeń nie mam. Wnioskuję na podstawie wystawianych produktów i wywiadu jaki przeprowadzał kolega pod kątem swojego ślubu (ostatecznie zdecydował się na SuSu i moim zdaniem zrobił bardzo dobrze).
 23. Po namyśle muszę Ci przyznać rację, ta propozycja tu nie pasuje. Nikt chyba jeszcze nie wspominał o klasycznych GATach - szukam czegoś z niższą podeszwą:
 24. eye_lip

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Trickers Longwing na podwójnej skórzanej podeszwie.
 25. Beny23

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Unlined Harrys of London
 26. Yesterday
 27. Wyglądają jak żywcem wyjęte z sieciówek typu Wojas czy Gino Rossi - z resztą nie one pierwsze w tym wątku.
 1. Load more activity


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.