Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Jaki dziś masz zegarek na ręku

  W poszukiwaniu krokodyli.
 3. Do mnie już zestaw dotarł - bardzo dziękuję za wsparcie poza licytacyjne dla @damiance oraz za świetne artykuły od @Republic of Ties. Oby cegiełka, choć nieduża, przydała się :).
 4. Suit Supply

  Ja nie widzę by się jakoś specjalnie mocno gniotła.
 5. poszetka.com

  Mnie zadziwia to, że nikt nie bierze pod uwagę porażki. A potem jest wysyp opinii takich jak powyżej - mecz o wszystko i honor, etc.
 6. @dziko no i chyba wymiecione koszule przez ludzi z bwb ps. nosiłbym ją chętnie do jeansów i stonowanych butów ze skóry licowej
 7. Suit Supply

  @roter6A jak z gniotliwością takiej koszuli?
 8. Jakie buty mam dziś na sobie

  Ułożenie pasa i szycie goyser wygląda jakby ktoś je wykonywał po sporej dawce śliwowicy. Na szczęście tylko od wewnętrznej strony buta i na wysokości śródstopia, więc podczas noszenia jest to mało widoczne.
 9. Suit Supply

  @Krzysiek_W Tej konkretnie nie mam, ale mam giro inglese od jeszcze wtedy Szarmanta:https://www.szarmant.pl/idealne-koszule-lato. Mega fajna tkanina na lato:)
 10. Suit Supply

  mailing z susu zaproponował mi dzisiaj odzież z przewiewnego splotu giro inglese, m.in. taką koszulę jak z linki i zdjęcia poniżej. Ma ją ktoś w swojej szafie? warto? https://eu.suitsupply.com/pl/shirts/biały-gładki-koszula/H5741.html
 11. Jakie buty mam dziś na sobie

 12. poszetka.com

  Ale nie jest mi jakoś szczególnie głupio, wybaczcie
 13. poszetka.com

  Tradycji stało się zadość, teraz mecz o wszystko, później o honor i do domu.
 14. Forumowa poradnia stylistyczna

  Witam Szanownych Forumowiczów, Jest to pierwszy post wieloletniego czytelnika, proszę o wsparcie i z góry dziękuję za pomoc: Mam około około 186cm wzrostu, 80kg, a zakup to marynarka SS Havana. Dwa rozmiary, 94 i 98, który mam zostawić? https://eu.suitsupply.com/pl/jackets/havana-niebieski-gładki/C1130.html 94 - Bardziej wystający rękaw prawej ręki to efekt opadającego prawego ramienia. Mam wątpliwości czy nie jest za obcisła. 98 - Lekko luźniejsza, nie widać rękawów, wg mnie wymagają skrócenia. Jaki werdykt?
 15. Jakie buty mam dziś na sobie

  @Mateo86 Buty oczywiście wspaniałe, ale moją uwagę zawsze przykuwają świetne skarpetki - można wiedzieć jakiej marki? Przykładowo te w prążki ze zdjęcia z Meccariello albo poprzedniego z AS.
 16. Yoox

  Pierwsze paczki dotarły, niestety w jednej pojawiły się spodnie prawdopodobnie ze zwrotu - ślady po szpilkach na nogawkach, plamki od długopisu i zaciągnięcie tkaniny. Co robić w takiej sytuacji najlepiej? Zwrot, czy jednak prosić o częściowy refund np. w postaci kuponu? Jest w ogóle taka opcja? Bo kwota to zawrotna nie była, bo 20€, więc wolałbym jednak kupon, a spodnie będą dobre na grzyby
 17. Jakie buty mam dziś na sobie

  @Xune wiśniowe adelaides z linii Areis dla The Sabot, a pozostałe pary z Argentum Dux.
 18. Jakie buty mam dziś na sobie

  @Whitesnake Zdradzisz co u Ciebie niedokładnie wykonali? @Mateo86Z której linii masz buty od Meccariello jeśli można spytać?
 19. poszetka.com

  a wieczorem będzie jak zwykle: "nic się nie stało, Polacy nic się nie stało"
 20. Forumowa poradnia stylistyczna

  Dla mnie różnica między 50 a 98 była zasadnicza, również inaczej leżała góra, między innymi z uwagi na zupełnie inaczej położony guzik. W 50 czułem się bardziej skrępowany.
 21. Forumowa poradnia stylistyczna

  Tak też zrobiłem. Tą zwróciłem i zamówiłem rozmiar 98 z dłuższymi rękawami i dłuższą całością. Reszta wymiarów jest mniej więcej jak przy standardowym rozmiarze 50, więc powinno być ok. Martwię się o rękawy, żeby nie zakryły tych od koszuli. Znalazłem takie coś: https://eu.suitsupply.com/pl/content-page-tailoring-instore-tailor.html - czy to działa przy sprzedaży online?
 22. poszetka.com

  Czyli wynik przesądzony
 23. Ciekawostki z kręgu zainteresowań forum

  Jako że dziś zapewne wszyscy żyjemy występem naszej reprezentacji na mundialu taki filmik łączący grę w piłkę z ubiorem godnym tego forum
 24. @Wuj, powinniście z @lubo69 napisać jakiś krótki przewodnik po modzie dla początkujących
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×