Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Kosiareks

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

1. bratdominik 4 sztuki2. chylonczyk - 2 pary3. michau - 1 para4. Nowoanglik - 3 pary5. Kanapa - 1 para 6. Aras - 1 sztuka rozmiaru XL (41-46) oraz 3 sztuki rozmiaru M (do 41) 7. Kosiareks - a ja poproszę 2 pary (41-46)
  3. Aras

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

1. bratdominik 4 sztuki2. chylonczyk - 2 pary3. michau - 1 para4. Nowoanglik - 3 pary5. Kanapa - 1 para 6. Aras - 1 sztuka rozmiaru XL (41-46) oraz 3 sztuki rozmiaru M (do 41) Dodam od siebie, iż używałem już tego produktu i jestem z niego zadowolony.
  4. me.spoke

Co mam dziś casualowego na sobie

Po tej dyskusji trochę się boję pisać tu pierwszy post, ale liczę że mimo wyeksponowania bielizny w postaci szelek i koszuli trafiłem w dobre miejsce
  5. MrNare

Buty, trochę taniej

Pojawiły się na zalando lounge trampki w miłym dla oka designie od Cinque. Miał ktoś coś od nich? Warto wydać 3 stówki?
  6. Today
  7. ciasteczkowy

Źródła obuwniczej brzydoty

Zalando. Tam wszystkie półbuty dzielą się na dwa rodzaje - wszystkie sznurowane to „oksfordki”, natomiast pozostałe (np. monki) to „buty wsuwane”:/
  8. Najmniejszy

Benevento - Tailored to Perfection

Jedne i drugie na tę samą część ciała zakładam i chcę, żeby były wygodne, więc nie widzę sensu w rozróżnianiu. Ale teraz akurat siedzę w dżinsach, które te 34 cm mają
  9. mosze

Historia

10. @Najmniejszy Czy mierzył Pan spodnie garniturowe/klasyczne czy Jeans`y?
  11. Przymierzałem również parę garniturów z linii Lantier, ale przy _każdym_ modelu występował ten sam problem - wyraźne zagniecenie/wybrzuszenie pod lewym barkiem (i tylko pod lewym). Poniżej parę poglądowych zdjęć. Wiecie z czego to może wynikać i jak to można poprawić? Kwestia wysokości guzika?
  12. Najmniejszy

Historia

To tak przypominam, że napastliwie zapytano, w jaki sposób Niemcy negują swój udział w zbrodniach holocaustu i drugiej wojny, bo wciążeśmy się nie doczekali (poza jednym artykułem o jednym serialu, i to pokazującym bardziej pozostawanie przyzwoitym człowiekiem mimo wojny, niż wybielajcym całą zbiorowość).
  13. mosze

Historia

Wątek eksperymentalnie zostawiam. Usunąłem jednak napastliwe posty i, jeśli będą się powtarzać, wątek zamknę.
  14. Miałem dzisiaj ogromną przyjemność odwiedzić ten wspaniały przybytek: Była to wizyta kierowana zamiarem zakupów, jednak nie o obuwie w tym wypadku chodziło, a o tę "zabawkę": Znalazłem ją na olx, i dopiero podczas wpłacania zaliczki, wyszło, że jest to własność zakładu Malton&Kielman, co bardzo mnie ucieszyło, od razu poczułem się pewniejszy, że maszyna działa tak jak powinna i nie trafiłem na handlarza, który będzie próbował opchnąć złom Dzisiaj udałem się do Warszawy żeby obejrzeć i przetestować dwojarkę. Na miejscu spotkałem się z panem Maciejem Kielmanem, przesympatycznym człowiekiem z którym chwilę sobie porozmawialiśmy, otrzymałem kilka cennych rad i wskazówek. Pokazał mi pracownie Malton&Kielman oraz produkty które wychodzą spod ich rąk Oczywiście napatrzyłem się również na te wszystkie piękne buty z przeróżnych skór w przeróżnych kombinacjach. Niesamowity kunszt wykonania, można tam spędzić kilka godzin oglądając wyłącznie półki z butami No, także bardzo udany był to dzień, a ja jaram się niesamowicie na myśl, że już niedługo ta dwojarka trafi pod mój dach (jak tylko ogarnę jak te kobyłę przetransportować)
  15. Pepo

Humor

Za młody jestem, więc nie wiem, ale nie był to po prostu znak czasów? Chyba, że to im zawdzięcza się ówczesną modę
  16. mosze

Co mam dziś casualowego na sobie

Proszę o zachowywanie kultury wypowiedzi. Część postów usunąłem. Wątek jest w sali klubowej - tutaj można więcej. Z drugiej strony, proszę publikujących zdjęcia o przemyślenie, czy ich post coś wnosi do forum.
  17. Aras

Suit Supply

W temacie travelera... Zamówiłem szarego w kratę i aktualnie czekam na przesyłkę z innymi rozmiarami. Marynarka w rozmiarze 98 ma wymiary marynarki 94, z wyjątkiem rękawów (tutaj dla odmiany wymiar pasuje do 102). Zamówiłem z ciekawości kolejny egzemplarz 98 oraz 50 i 52:) Zobaczymy co z tego wyjdzie... Czy to ogólna przypadłość Travelera? Dodam, że przymierzałem inne marynarki/garnitury z tegorocznej kolekcji i nie zaobserwowałem tam aż takich odchyłek od normy...
  18. Najmniejszy

Benevento - Tailored to Perfection

Dla mnie od 34 cm to taki wyżej średni, wysoki się zaczyna od 37 cm
  19. Sprawdziłem dziś to Albione w Factory Annopol. Dziwny sklep - trochę napastliwy, "bazarowy" personel, duże braki w dostępnych rozmiarówkach (przymierzałem tylko jedną pasującą granatową marynarkę, spodni w moim rozmiarze nie mieli żadnych). Tak czy inaczej - marynarka, którą przymierzałem była nawet ok, choć może ciut za wąska, nie jestem pewien, oceńcie proszę sami jeśli będziecie w stanie na podstawie poniższych zdjęć (słabe oświetlenie utrudnia sprawę, niestety). Zastanawiam się również czy nie jest trochę za jasna jak na wersję weselną, choć nie ukrywam, że mnie taki kolor się podoba. Kolejna kwestia to raczej mało formalne, niewyściełane ramiona.
  20. Czyli więcej niż 29cm. Specjalnie dla Ciebie zmierzyłem - 35cm.
  21. Koval

dwurzedówka bez konstrukcji - prosba o zdjecia

Coś może być na rzeczy; później krawiec z czystym sumieniem powie - 'A nie mówiłem'...
  22. NieMy

Humor

A biało-czerwoni do płaszczy przeciwdeszczowych🤣
  1. Load more activity

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.