Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. zimmermann

etui na smrtfona

Może napisz do kol. @Pepo lub @eye_lip
  3. zimmermann

[POLSKA], Lancerto, RTW

Wszedłem jakoś kilka dni temu do salonu Lancerto zobaczyć te buty z kolekcji z Mr Vintage i szczerze mówiąc też nie zrobiły na mnie jakiegoś dużego wrażenia. Na pewno wyróżniają się na tle innych butów Lancerto, głównie dlatego, że mają mnóstwo koszmarków. Zamsz wizualnie też wyglądał okej, samo kopyto mi się nie podobało. Ni to mokasyny, ni to loafersy. Pani sprzedawczyni w rozmowie bardzo je zachwalała, że wyprodukowane w Polsce, z najlepszej jakości skór itp. na co ja mówię że jak to w Polsce, przecież sam Mr Vintage pisał na swym blogu że będą to buty hiszpańskiego, uznanego producenta o wieloletnich tradycjach obuwniczych. Uwierzyła mi dopiero po obróceniu buta, gdzie znajdował się spory napis "Made in Spain" (był to ten oto model). Dziwna sytuacja, myślałem że obsługa Lancerto jest szkolona na bieżąco z nowinek, głównie po tym jak w krakowskiej Bonarce dostałem długi wykład o wyższości Vitale Barberis Canonico nad jakimkolwiek innym producentem tkanin na świecie. Na stronie widże jeszcze taki model, moim zdaniem - tragedia.
  4. mango

[POLSKA], Lancerto, RTW

Mój dziadek wstydziłby się je ubrać.
  5. Koledzy, próbował ktoś wydłużać rękawy w SuSu Havana? Chodzi dosłownie o 1 cm, materiału raczej jest dosyć, ale nie wiem, czy podszewka ma stosowny zapas...
  6. To wszyscy wiemy. Ja też. A ja nie mam nic przeciwko tym kawałkom, wręcz przeciwnie, zdecydowanie wolę takie: Niż takie:
  7. Dlatego powstał ten wątek, aby użytkownicy mogli zaproponować swoje pomysły, bo ze sneakersami jest jeden problem, który powoduje, że na rynku ciężko o dobrą propozycję. Na tę przypadłość chorują tutaj między innymi Lobby, a mianowicie but wygląda jak hybryda buta klasycznego i sportowego, a efekt jest taki, że ni to pies ni wydra. Do garnituru bym ich nie założył, do krótkich spodenek na wakacjach też nie i prawdę mówiąc przypominają trochę potworki, jakie polscy producenci serwowali nam jeszcze kilka lat temu w swojej ofercie. Dlatego zdecydowanie wolę, jeśli sneakersy na nic się nie silą i nie udają tego czym nie są i mają formę nawiązującą po prostu do butów sportowych. Tylko chciałbym, aby były wykonane nieco skromniej, ze skóry licowej, z małą ilością szwów i bez zbędnych dodatków typu: paski, logo producenta, napisy i żeby nie sprawiały wrażenia jakby były z tysiąca małych kawałków materiału. Siła tkwi w prostocie. Na pierwszej stronie wątku jest moim zdaniem kilka modeli, które można lekko zmodyfikować i będzie ok. Edytuję i dorzucę jeszcze białe Bexley. Wyrzuciłbym tylko ten granatowo-niebieski dodatek po boku, kawałek z tyłu buta i jego czubek mogą być z brązowego zamszu jak w butach z posta wyżej.
  8. Today
  9. laleczka

[POLSKA], Lancerto, RTW

Co do wyglądu to się zgadzam, nie moja para kaloszy 😂 Wolę zwykłe mokasyny. Nie mniej, tak jak pisałem, myślę że będą okej tak jak reszta rzeczy w jego kolekcji - nie robią szału ale ogólnie są dobre.
  10. Witam, Właśnie dzisiaj odebrałem na lato garnitur SuSu: https://eu.suitsupply.com/pl/suits/lazio-mid-blue-garnitur/P5425.html?cgid=Suits&prefn1=fit&srule=SalePriceAsc&prefv1=Lazio&pdp=true I po dokładniejszym obejrzeniu znalazłem wystające nitki z tkaniny. W składzie jest len, ale czy to normalne ?
  11. whsn

Preorder - granatowy blezer

Czy preorder jest nadal aktualny? Link przestał działać.
  12. ciasteczkowy

Jakie buty mam dziś na sobie

To te buty nie są wysyłane z Portugalii? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  13. Koval

+cło...
  14. ddombrowski

etui na smrtfona

cześć! czy możecie mi wskazać firmę która wykona bardzo elegancki produkt? a może ktoś z Was? potrzebuje etui na telefon do zawieszenia na szyję, rozmiar tel "145.60 x 68.20 x 7.90 mm" etui bardzo proste wykonane z dobrej jakości skóry, skóra cienka delikatna elementy podkreślające: przód czarny, tył czerwony, bardzo ładny zamek srebrny lub czerwony "sznurek" rzemień okrągły takim którym mnie nie uduszą :) kolor czarny , czerwony, bo srebrnego żeby pasował do zamka chyba się nie da w środku przegródka na "portfel", wymiary portfela 70x10mm, kieszonka na połowę wys. lub 1/3, zostawiam to Państwu do wyboru ma wyglądać na drogie czy możecie to Państwo wykonać? pozdrawiam Darek
  15. ciasteczkowy

Bexley Jakby się komuś podobały to podobne tylko jeszcze ładniejsze Carlosy Santosy są na Massdropie za $250.
  16. mosze

[POLSKA], Lancerto, RTW

Moim zdaniem wyglądają jak buty za dwie stówy*, konkurencja dla MD. Sześciu stów w życiu bym nie dał. * powiedzmy, że w promocji
  17. Beny23

Może nie jestem taki wybredny. W sumie to tylko kwestia gustu i nie wpływa ba użytkowanie w żaden sposób.
  18. Zajac Poziomka

[POLSKA], Lancerto, RTW

Serio?
  19. adamW

[POLSKA], Lancerto, RTW

Moze i sa robione w Hiszpanii ale wizualnie absolutnie w mojej ocenie sie nie bronia. Nie wiem- moze to kwestia zdjec ale buty nie wygladaja zbyt dobrze. Edit: z drugiej strony- zielonym penny dalbym szanse i chetnie zobaczylbym je na zywo.
  20. laleczka

[POLSKA], Lancerto, RTW

@Cineos Michał Kędziora na swoim Instagramie kilka dni temu mówił, że buty są robione w Hiszpanii przez (cytując z pamięci) "renomowanego i uznanego producenta, jednego z najlepszych w Europie". Podobnie jak z ubraniami nie chwali się jaki producent za to odpowiada, ale ja mu wierzę. Marynarki i koszule ma całkiem dobre i cenowo są jak najbardziej okej, z butami powinno być podobnie.
  21. Bruut

Prime Shoes.
  22. Blondas

Co mam dziś na sobie

Przecież piszę o premierze a nie Benym [emoji4]
  23. Koval

Buty, trochę taniej

@Kewin, Dobra decyzja; widziałem je dziś - na żywo nie zyskały w moich oczach...
  24. @alabuz, odpowiem tak - mam od dawna zarówno granatową jak i brązową marynarkę z bawełny; granatowa jest moim pierwszym wyborem na wieczorne wyjścia czy mniej zobowiązujące okazje, a brązową miałem na sobie raz... (choć nadal bardzo mi się podoba, to jakoś nigdy się nie składa ) Żeby nie było - ta brązowa, którą podlinkowałeś też mi się podoba.
  25. Kewin

Buty, trochę taniej

Już chciałem odpisać, że nie ma żadnej wstawki, ale rzeczywiście jest. Z ciemno brązowej skóry. Nie wiem dlaczego nie zwróciłem na to wczesniej uwagi w takim razie je zwracam. Dziękuję za rady.
  26. whsn

Sartolane

Dzień dobry, Przymierzam się do zakupu uniwersalnej torby do pracy i moją uwagę zwrócił następujący model. Torba codzienna z boczną kieszenią na suwak, kolor ciemnobrązowy, skóra gładka, garbowana roślinnie lub chromowo. 1/ czy istnieje możliwość zamówienia torby w takiej właśnie konfiguracji? 2/ czy mogę prosić o wyjaśnienie podstawowych różnic w wyglądzie oraz użytkowaniu różnych wariantów skór: bydlęca garbowana roślinnie, bydlęca garbowana chromowo, garbowana chromowo we wzór groszku? 3/ czy istnieją jakieś warianty rożnej konfiguracji wnętrza? Z góry dziękuje za odpowiedź. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  1. Load more activity

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.