Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Nie chce się Edek dać ładnie uchwycić, więc muszę wrzucić lepsze ujęcie z innego dnia
  3. Praktycznie każda koszula w TKMaxx jest jakościowo lepsza od (obecnej) Wólczanki, a żadna nie kosztuje 600 zł ani nawet połowy tej kwoty.
  4. Marsik

Vistula

Czy na żywo marynarki Vistuli prezentują się tak fatalnie jak na ich stronie?
  5. Możesz reagować bez przyzwolenia innych forumowiczów, chyba, że masz jakiś zakaz wypowiadania własnego zdania bez pozwolenia Również nie wszyscy są tacy majętni, żeby wydać 600 zł na koszulę Stąd właśnie pytanie o sklepy, gdzie stosunek ceny do jakości jest przystępny dla zwykłego zjadacza chleba. Odesłanie do tematu, który ma prawie 160 stron, na każdej stronie 25 postów, co daje około 4000 wiadomości też nie rozwiało moich wątpliwości. Przesianie z tego wątku wartościowych informacji nie jest łatwe dla nowicjusza. A właśnie ten temat wydaje mi się odpowiedni na szybkie uzyskanie odpowiedzi na zadane pytanie. Więc zachęcam do udzielania odpowiedzi, jeżeli uważasz, że możesz pomóc Podejrzewam, że dla osoby, która śledzi różne firmy/sklepy i orientuje się w promocjach/cenach/jakości danych ubrań to udzielenie odpowiedzi by zajęła mniej niż napisanie cytowanego, bardzo zabawnego postu.
  6. Today
  7. Nie spodziewałem się wyciągać tej pary w sierpniu... Alfred Sargent X Dagestad
  8. P. S.Tu link: https://allegro.pl/oferta/fiszbiny-do-koszuli-z-magnesem-collar-stays-6-35cm-7088323212?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  9. w katowickim jest Mirek ( z forum), oraz sympatyczny, taki lekko zaokrąglony gość - zawsze u niego kupuję i rzeczywiście pomaga znaleźć to czego szukałem i nie wciska na siłę że rękaw kończący się przy paznokciach jest dobry
  10. Po prostu wkładasz go od wewnątrz, a on przyciąga stalkę przez materiał. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  11. Ja w katowickim RC nigdy nie zetknąłem się z niemiła obsługą. Albo ja miałem szczęście, albo Ty pecha.
  12. Użytkuję czytniki Kindle od ok. pięciu lat. Jestem daleki od stwierdzenia, że to najlepszy sprzęt na rynku, niemniej spełnia swoją funkcję, a to wystarczy większości użytkowników. Poza tym kilka lat temu czytnik Amazonu nie miał w zasadzie konkurencji. Sam zachęciłem do zakupu chyba z dziesięć osób i wszystkie były zadowolone. Obecnie konkurencją dla zakupu e-booków jest abonament Legimi, a tutaj Kindle przestaje być pierwszym wyborem. Jeśli ktoś nie zamierza korzystać z tej formy czytelnictwa, to Kindle jest dobrym wyborem. Polskie księgarnie internetowe oferują wysyłkę bezpośrednio na czytnik a zakupy w księgarni Amazona to faktycznie jedno kliknięcie. Sugeruję polowanie na okazje czyli promocje i oferty czytników "refurbished".
  13. Świadczy o tym że był zgięty.
  14. rumcajs43

Klasyczne sneakersy

Również kupiłem w zamszu tej firmy. Polecam - dałem mniej niż 200zł i to był dobry zakup.
  15. Marynarka: SuSu Krawat & poszetka: Poszetka.com Koszula: Osovski
  16. Brzmi dobrze! A sam magnes powinien być przyszyty w odpowiednim miejscu czy jak?
  17. Jak lansu, to w dresie wypada jak najbardziej. Tylko koniecznie w takim z krokiem co najmniej do kolan, a może być i do kostek. Acha i łydeczki musi opinać. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  18. Moja metoda jest taka, żeby zamiast bułek kupować chleb, wtedy nawet w piżamie się nie boję.
  19. Yesterday
  20. @eye_lip, dzięki za odpowiedź. Powiesz coś o jakości tej skóry? Czy wygląd prawego buta świadczy właśnie o jakości?
  21. To po prostu skóra typu pull up, woskowana, po paru wyjściach oba będą wyglądać pewnie podobnie.
  22. Panowie, krótka piłka- czy tak wyglądający but 'brand new' warto kupić? Zalando oddało mi za buty 50% wartości z uwagi na wygląd jednego buta (wyszły po tym rabacie za około 220zł). Swoją drogą to ciekawe gdyby drugi tak wyglądał oddaliby 100% wartości i pozwolili zatrzymać buty? Skóra w butach robi bardzo dobre wrażenie- wygląda jak skóra z Horween- przy zginaniu czy 'wypychaniu' palcem powstają takie jaśniejsze ślady (mam pasek do zegarka z WatchGecko z Horween i ta skóra zachowuje się podobnie). Pytanie czy tak będzie wyglądała skóra na zgięciach również na drugim bucie jak go rozchodzę czy prawy złamał się fatalnie z powodu skóry drugiego gatunku. Na marginesie- zamówiłem bardzo ładne zamszowe, koniakowe boat shoes Sebago- zgadzało się tylko pudełko. Dostałem Sebago z granatowego canvasu (w dodatku w innym rozmiarze). Niezły bałagan mają w Zalando.
  23. Meermin w wiśniowym kordowanie:
  24. Niektóre pralnie zaszywają delikatne guziki, tzn umieszczają w jakimś woreczku, aby je ochronić. Niezależnie od pralni skontaktowalbym się z firmą i ustalił, czy mają identyczne guziki na wymianę. Jeśli tak, to niech pralnia z producentem ustalą, kto zapłaci za wymianę.
  25. Dzień dobry, odgrzeję trochę stary temat, aby nie zakładać nowego. Dziś odbierałem garnitur z pralni w poznaniu (Miler- gekko) i wszystkie perłowe guziki uległy zniszczeniu. Nie zostałem poinformowany, że taka sytuacja może mieć miejsce. Napisałem odwołanie i czekam na wynik. Gdy kupowałem garnitur, jego cena oscylowała w granicach 2600-3000zł. Niestety nie mam potwierdzenia kupna. Myślicie, że pralnia uzna reklamację? Pani w pralni reklamację przyjęła i powiedziała, że koleżanka powinna mnie poinformować i powinienem podpisać zgodę. Dodam jeszcze, że garnitur już był gotowy do wysyłki aby przyszyć w nim zwykłe guziki. Po doszyciu nawet perłowych guzików, wydaje mi się, że taki produkt nie jest już pełnowartościowy. Teraz pozostaje mi czekać Jeśli nie uznają reklamacji, to myślicie, że trzeba walczyć na drodze sądowej?
  1. Load more activity

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.