Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Krawat - kluczowy i niedoceniony, jak dobrać odpowiedni?

I taki ciekawy artykuł na temat. https://www.gentlemansgazette.com/suits-hannibal-lecter-how-to-style/
  3. Lorenzo Cana (nazwa włoska, producent chyba chiński) na ebay - podobne klimaty.
  4. Dysjusję z T. Milerem i jego ogłoszenie przeniosłem do wątku https://forum.butwbutonierce.pl/topic/3621-miler-spirits-style/. Zmieniłem tytuł wątku bieżącego. Jeśli ktoś uważa, że coś jeszcze trzeba przenieść, proszę o info.
  5. Dzisiaj
  6. Oczywiście, skóra może się rozciągnąć. Ja nie mam doświadczeń z butami TJ, ale mam z dobrego, angielskiego RTW - generalnie szpara się "schodziła" w trakcie użytkowania wyłącznie wtedy, gdy od samego początku była nieznaczna, znacznie mniejsza niż np. na zdjęciach kolegi u góry strony.
  7. Jakie buty mam dziś na sobie

Mayden voyage cynamonowych Loake
  8. Bernheim MTM

Na mnie możesz liczyć.
  9. Show Me Your...(Benevento) Pants, a powiem Ci kim jesteś :)

@lubo69 tak naprawdę w "tych" okolicach na tym zdjęciu nic się nie "poDziało". Zakryłem (bo żona kazała) bo rzeczywiście są za ciasne w biodrach😜
  10. @dariopol, dla większego efektu mogłeś tabliczkę z napisem "Censored" przesunąć kilka centymetrów w lewo...;-)
  11. Kurtki woskowane, olejaki - Barbour, Filson i inne.

Galeria Malta. https://htpoland.pl/
  12. Kurtki woskowane, olejaki - Barbour, Filson i inne.

Dziękuję. Trochę się bałem brudzenia woskiem; widać niepotrzebnie. Gdzie w Poznaniu można zobaczyć i poprzymierzać szeroki asortyment kurtek Barboura?
  13. Show Me Your...(Benevento) Pants, a powiem Ci kim jesteś :)

Ja wziąłem sobie do serca wasze słowa z ogłoszenia konkursu, żeby nie traktować go ze 100% powagą. Przygotowując spodnie do zdjęć, zrobiłem jednocześnie swoisty rachunek sumienia i stwierdzam, że do tej pory traktowałem ten element garderoby po macoszemu. Szczególnie widzę to oglądając przepiękne zdjęcia konkursowe, nadesłane przez szanownych kolegów. Zdecydowanie moje podejście musi ulec zmianie. Przeglądając niejednokrotnie stronę głównego sponsora konkursu urzekł mnie szczególny sposób składania spodni. Podjąłem więc nieudolną próbę odtworzenia tej kompozycji przedstawiając moje spodnie. I tak dokonałem podziału na praca, czas wolny, wakacje. Okazało się, że te same spodnie mogę zakwalifikować do różnych zbiorów i tak: PRACA Sporadycznie w pracy zmuszony jestem do założenia takich oto spodni (wstawiam je ze względu na ich detale takie jak szlufki, lampas i klamry): CZAS WOLNY WAKACJE/ZABAWA KIEDY BAWIĘ SIĘ ZA DOBRZE Mam nadzieję, że powyższym zdjęciem nikogo nie zniesmaczyłem, ale wstawiłem je by nie zostać zdyskwalifikowanym w konkursie, wszak w ogłoszeniu konkursu stoi „Nadsyłajcie zdjęcia was w spodniach (…)” A tak naprawdę wrzuciłem je za namową żony: Ż – na cholerę wyciągasz te wszystkie spodnie, układasz składasz i jeszcze zdjęcia robisz Ja – noo ten tego do konkursu… Ż – do jakiego konkursu, i tak nic nie wygrasz (to fakt, jedyne co wygrałem to dyżur sylwestrowy, kiedy losowaliśmy w pracy) Ja – no konkurs na forum „pokaż mi swoje spodnie, a powiem ci kim jesteś”, ale mamy się dobrze bawić przy tym Ż – noo to widzę, że się świetnie bawisz, a kiedyś potrafiłeś… Pamiętasz te zdjęcie, w tych moich różowych? Ja – No daj spokój! Ż – Nie sprawią że wygrasz, ale przynajmniej będzie śmiesznie! Tylko ten, no zakryj tam tego, bo ewidentnie są na ciebie za małe… Ja – kochanie ale w jury jest też kobieta… Ż – Zakryj! Tak jak wspomniałem, w kwestii podejścia do spodni żałuję za grzech powściągliwości i obiecuję poprawę w najbliższej przyszłości. Tym bardziej, że według nawigacji z domu do siedziby Benevento mam 24 km (23 min).
  14. Jakie buty mam dziś na sobie

Yanko
  15. Producenci butów: Berwick

Też na początku 2-3 pary zelowałem zaraz po zakupie, ale już mi przeszło. Korzystam z butów normalnie, jak skóra się zużyje albo szew mocno przetrze to wtedy zeluję. Spokojnie 2 sezony można przechodzić w niektórych parach.
  16. Marka crownhill shoes

Jeśli coś to pomoże, to w modelu Seattle na kopycie Crawford mam podpiętkę żeby stopa wyżej była, a w monkach Berwicka 3637 nie mam. Masz na forum temat poświęcony tylko marce Crownhill.
  17. Jakie buty mam dziś na sobie

@Kamil1987 jeżeli chodzi i bespoke, to przepięknych split toe derby jest całe mnóstwo. Obłędne robi Hiro Yanagimachi.
  18. Marka crownhill shoes

https://mrvintage.pl/2017/04/noszoneocenione-zamszowe-monki-crownhill-shoes.html
  19. Buty, trochę taniej

Nie obraź się, ale to forum skupia ludzi, którzy starają się nie mieć do czynienia z takimi butami.
  20. Filozofia ubioru

Nie sądzę
  21. I nie przyszwa tylko obłożyny,ewentualnie kwatery.
  22. Wczoraj
  23. Zgadza się, ale trzeba pamiętać, że skóra się rozciąga - zwłaszcza ta miękka używana przez TJa - dlatego czasem na początku przyszwa się nie schodzi, ale but się adekwatnie rozciąga z czasem. Było to już dyskutowane na forum.
  24. Filozofia ubioru

A może ten sweter był z wełny casentino?
  25. Marka crownhill shoes

Monki 3637 i tak są już bardzo szerokie, niestety nie jestem w stanie wyczerpująco odpowiedzieć na twoje pytanie; przymierzałem jedynie oxfordy The New York na kopycie Wellesley, były ciaśniejsze niż Berwicki 3637 i 3010 w tym samym rozmiarze. Monki na kopycie Crawford wydawały się na oko odrobinę szersze, ale nie przymierzałem. Zamszowe monki Leeds posiada Mr Vintage, może on byłby w stanie udzielić ci lepszej odpowiedzi jeśli uda ci się z nim skontaktować na forum.
  26. Producenci, marki butów: Yanko

Cześć, myślę że świetnie prezentują w takiej konfiguracji jak na zdjęciu, gratulacje.
  27. Show Me Your...(Benevento) Pants, a powiem Ci kim jesteś :)

U mnie kilka zestawów do oceny przez Jury. 1. American heritage: Chinosy Brooks Brothers i Monki Allen Edmonds 2. British invasion: Chinosy Ben Sherman i sztyblety Liverpool 3. Tęsknota za Polską Levis 511 Made in Poland (tu puszczam oczko do organizatora konkursu ) 4. American workwear: Chinosy Dickies i buty Wolverine 1000 mile.
  28. Trickers

W moich nic niepokojącego się nie dzieje. No, ale miałem je jak dotąd może z 5 razy na nogach
  1. Pokaż więcej elementów aktywności