Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Z czystej ciekawości - na ile można ocenić proporcje marynarki w z grubsza niewiadomym rozmiarze na podstawie zdjęć "na wieszaku"?
 3. Ja niedawno zwracałem polo z Vistuli i u mnie to wyglądało tak: 15.06 zgłosiłem zwrot 17.06 dostałem maila że zgłoszenie zostało zaakceptowane 19.06 kurier odebrał przesyłkę 22.06 otrzymałem maila że przesyłka dotarła do Vistuli 06.07 otrzymałem maila z "potwierdzeniem wykonania zlecenia zwrotu należności" Na przelew jeszcze czekam:) Masz numer przesyłki i potwierdzenie nadania?
 4. Today
 5. Ring Jacket seersucker i espadryle od Diego Espadrilles. Idealny zestaw na ponad 30 stopni Celsjusza i wysoką wilgotność powietrza
 6. Yesterday
 7. Ma ktoś doświadczenie w kwestii zwrotów w Vistuli? Minęły już 3 tygodnie i nie ma odzewu. Pierwszy kurier raczył nie przyjechać, za drugim razem się udało - odebrał paczkę i tyle
 8. Bo my, Polacy lubimy być żyć złudzeniami. Pozorne rabaty, raty 0%, 500 plus...
 9. Te buty to jakaś stylistyczna masakra w tym zestawie. Żeby chociaż były czyste... Nie mogę zrozumieć czemu coś takiego pokazujecie.
 10. Brak wkładów nie zapewnia z definicji, że będzie dobrze. Oczywiście można to sprawdzić. W każdym razie mierzyłem kiedyś bardzo ładną marynarkę Lantier/Vistula bez wkładów i konstrukcji i niestety ciągle źle leżała w ramionach.
 11. Na serio to tendencje do przesadnego dopasowania i skracania marynarek i spodni w SuSu też widzę. 😷
 12. Pewnie to jest odpowiedz na moje watpliwosci 😟
 13. Ja też tak mam, ale u mnie wychodzi na to, że to ja jestem z roku na rok coraz lepszy pomimo siłowni.
 14. To było krótkie pytanie;)? Krótka odpowiedź- każdy kupuje to co mu się podoba w cenach które mu odpowiadają.
 15. @Tezeusz sprawdź też Lazara w Rybniku. Mają też chyba sklep w Katowicach. Jest też wątek w forumowym przewodniku. Na zdjęciach gotowców mają wprawdzie nieciekawe kroje. W MTM zrobią Ci wszystko jak chcesz. Bardzo kompetentnym doradcą jest Jakub. Był tutaj na Forum jako @JDC.
 16. Nie wiem, czy jest co pokazywać, zwykle loafersy do casualu. Moje pierwsze buty szyte metodą blake. Wybór był świadomy. Kopyto Xim. Mój standardowy rozmiar 7.5. To standardowa tęgość EE i ledwo w nią wszedłem. Stopy z E sobie nie wyobrażam. Po 2 godzinach jest OK. Mam trochę szerokawą stopę, ale wchodzi w nieco węższe kopyta. Absolutnie odradzam te buty ludziom z wyższym podbiciem. Numer większe będą dyndać. Są wręcz wąskie w miejscu, gdzie się but trzyma stopy. W palcach jest za to dość miejsca. Skóra jest miękka i elastyczna i robi fajne wrażenie haptyczne.
 17. Mniej więcej (czytaj średnio) trzymają się tych samych wymiarów od jakiś 3 lat. Większym problem są odstępstwa poszczególnych egzemplarzy od tabeli rozmiarowej. Swego czasu zamówiłem 4 sztuki tego samego modelu i rozmiaru (marynarka 98) i ich talie miały od 2x47 cm do 2x48.5 cm... To prawie rozmiar różnicy. Podobnie ze spodniami. Mam 4 pary różnych spodni w kroju Braddon i różnią się między sobą nawet o 3 cm na obwodzie w łydkach czy kolanie.
 18. Ja kupowałem kilka ubrań na miarę w poszetce.com i byłem zadowolony także polecam. Dodatkowo od jakiegoś czasu z tego co wiem qspółpracują z jakąś pracownią krawiecką z warszawy. Polecam również kraviec.pl tam kilka garniturów MTM kupowałem, ale to już kraków.... Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 19. Przesyłka doszła o 18.00, czyli po 35 godź. od zamówienia. 😁
 20. mat2807!

  Buty, trochę taniej

  Miałem podobny przypadek z monkami od Partenope. Reklamowałem je po ok. miesiącu z tytułu rękojmi z propozycją rozwiązania problemu lub zwrotu pieniędzy. Buty zostały przez Partenope przekazane do współpracującego szewca i odesłane mi bez efektu uwierania przez felerny szew. Noszę je komfortowo do dziś. Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 21. Po lewej guziki premium z macicy perłowej, po prawej standardowe: Jak widać są grubsze, niż te używane domyślnie przez Luxire. Ciekaw jestem, o ile grubsze są te oznaczone jako thick. Te premium faktycznie są wyraźnie ładniejsze, choć nie wiem czy warte dopłaty 20$.
 22. Oni co jakiś czas slimuja swoją rozmarowke. Mam Havany z "białymi metkami", tj z nowszych wydań z lat 2013, 2015, 2017, 2018 i 2019 w których tylko rękawy skracalem o 1cm i porównując łeb w łeb to co nowsze wydanie to marynarka bardziej slimowana.
 23. Dzisiaj odebrałem garnitur z emocjonującego custom made. Po złożeniu zamówienia nie wysyłałem żadnych mejli do susu. @adamW, w moim przypadku marynarka (havana) jest odczuwalnie węższa w talii. Orientujesz się, ile można poszerzyć marynarki susu i czy to skomplikowany zabieg?
 24. Bartek 00

  Buty, trochę taniej

  Mnie osobiście szycie Blakiem przeszkadza/uwiera w palce. Cienka wkładka nie zawsze rozwiązuje problem a zmniejsza pojemność buta w środku.
 1. Load more activity


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.