Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Jest tak roznie, ze gdy kupowalem w sklepie firmowym i byla idealna, po praniu zmniejszyla sie o co najmniej rozmiar. 😄 Byla rowniez niesymetrycznie uszyta z tylu. 0.5 cm z jednej strony na plecach. Za koszule zaplacilem bodajze 280 lub 250zl.
 3. Today
 4. Chciałbym kupić granatowa bosmankę, na długość tak żeby dało rade ja na marynarkę założyć również, budżet +/-500zl. Znalazłem 2 opcje Bytom Banks (w promocji 350zl) albo Vistula OXFORD 2P (550zł). Ma ktoś z Was porównanie tych 2 modeli? Ewentualnie co jeszcze w podobnej cenie byście polecili?
 5. Ten karton jest w bardzo dobrej kondycji porownujac do mojego. 😂
 6. Ja niestety przyłączam sie do negatywnej opinii na temat country attire. Czas oczekiwania na zamowienie zbyt długi, a opakowanie wyglądało duzo gorzej niż na powyższym zdjeciu. Kupowałem tam wcześniej i wszystko było ok ale ostatnio cos tam przestało prawidłowo funkcjonować i mocno sie zastanowię zanim kolejny raz zrobie u nich zakupy [emoji846]
 7. Kwestionariusz Poszetki: Mateusz Tryjanowski link
 8. Dobry? Nie bardzo dobry? Rozumiem, że mówisz o małej szwalni na ursunie - na Jagiełły 3? Dojazd dla mnie zdecydowanie łatwiejszy niż na piwną.
 9. Ja skracałem, kilka razy, górą rękawy w marynarkach od SuSu w małej szwalni na Ursusie. Za każdym razem efekt był dobry.
 10. Ja ostatnie zakupy na Country attire wspominam bardzo źle , kupowałem torbę Filsona która 2 razy dotarła uszkodzona w rozpadającym się kartonie , mam zamiar zamówić coś w najbliższym czasie , zobaczymy czy coś się zmieniło . To "eko opakowanie " wyglądało tak 😀 , torba była złożona na pół i wrzucona luzem do środka .
 11. Dzięki za sugestię. Pomyślę nad nim, ale sytuację komunikacyjną to ma jeszcze gorszą niż Mazur. Trzeba chyba pod teatrem zaparkować i z buta dymać kawałek. Ciężko z czasem jak człowiek ma dwójkę małych dzieci... ehh.
 12. W 1926 roku, kiedy Antoni Krupa zaczynał działalność w Buku, przy ul. Dobierzyńskiej 6, cała pracownia mieściła się w jednej izbie. Meble i podłoga z drewna, ściany w kolorze białym, jedna maszyna, żelazko na dusze, stół do krojenia oraz prasowania, trzy taborety, lustro, kotara, firany, zegar, piec i oczywiście podstawowe narzędzia pracy. W ciągu minionych 93 lat, pracownia przeszła długą, pod każdym względem, drogę! Usługi przeniesiono do Poznania. Najpierw ul. Sokoła, następnie Wielka w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku, dalej Kwiatowa i w końcu Łąkowa 20/4. Każda zmiana lokalizacji wiązała się z przystosowaniem lokalu, na podobieństwo tej pierwszej, krawieckiej izby z Buku, spod szyldu z nazwiskiem Krupa. Budynek, w którym dziś funkcjonuje pracownia, oddano do użytku w 1905 roku i mimo tego, iż lokal nr 4 poddawany był pracom remontowym kilka raz, jesienią 2019 roku, nadszedł czas na kolejne zmiany, ulepszenia i przeróbki . W związku z powyższym, uprzejmie informujemy, iż od dnia 04.11.2019 roku, pracownia tylko na czas trwającego remontu, będzie tymczasowo, jednak nieprzerwanie, oferowała swoje usługi pod adresem Łąkowa 20/2b. O aktualnie trwających pracach remontowych, będziemy starali się informować na bieżąco. Pozdrawiamy, Krupa i Rzeszutko – Krawiectwo Miarowe
 13. Również przychylałbym się do opcji zewnętrznej - wygodniej.
 14. Józef Błoński, Piwna 6
 15. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale może masz jakieś sugestie w Warszawie? Mam doświadczenia z Mystkowskim, który na pewno to zrobi, ale cena pewnie powali z nóg i z Mazurem. Mazur pewnie też zrobi dobrze za niemałą stawkę, ale to co mnie do niego zniechęca to rzecz dość prozaiczna. Jego Atelier jest w takim miejscu, że nijak nie idzie do niego dojchać samochodem i wyprawa do jego pracowni na poprawki jest bardzo uciążliwa.
 16. Skracalem od gory wszystkie moje garnitury i marynarki SuSu. Musisz tylko znalezc dobrego krawca, ktory Ci to dobrze zrobi.
 17. Panowie - czy ktoś z was kiedyś skracał rękawy w susu górą (dołem się nie za bardzo da ze względu na cięte dziurki). Jestem ciekaw rezultatów i ryzyka z tym związanego. Trochę boję się kupić garnitur za kilkaset euro i oddać do krawca do takiej przeróbki. Moje doświadczenia i z mniejszymi przeróbkami są bardzo różne.
 18. Czy ktoś próbował koszul marki Willsoor? Poproszę o opinię
 19. Dla równowagi proponuję poniższy wzór dla upamiętnienia ofiar wszyskich wojen wynikłych z winy wszelkiej maści uzurpatorów i ludobójców, jakich nosiła ziemia[emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 20. Niby już miałem nie zmieniać zegarków, ale nie mogłem mu się oprzeć. Przymierzałem różne modele i większość mi pasowała, natomiast styl Rolexa Pepsi mi siadł najbardziej z więc taki to wynalazek teraz trzyma się nadgarstka
 1. Load more activity


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.