Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo ladnie wszystko do siebie dobrane. Tylko strasznie mocno sie marynarka rozchodzi ponizej guzika. Ja wiem ze taki byl plan i zamierzenie, zeby pokazac jakosc dopasowania do szczuplej sylwetki, ale troche to powoduje wrazenie jakby tylko tylko starczylo materialu zeby sie guzik z dziurka zeszly i to wszystko ;)

A nieco na uboczu, pytaniez gatunku podstawowyc hzasad ubioru. i linia marynarki i krawata itd powinna 'wydluzac' sylwetke i prowadzic oko z dolu do gory tudziez w druga strone ;)czy w momencie jesli pod zapieciem marynarki mocno widac koszule, szczegolnie w wyrazistym kolorze, to ten zamiar wskazany dluzej nie jest zachowany? czy moze nadinterpretuje w ogole ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten temat z krawcem również poruszyliśmy. Marynarka od początku miała szeroki uśmiech i dolny guzik nawet przed przeróbką ciężko było mi zapiąć (oczywiście dla sprawdzenia tego faktu!), po taliowaniu nawet nie sprawdzałem szczerze mówiąc. Taki typ, po prostu. Okropnie mi się to podoba i jak miałbym zamawiać marynarkę bespoke - to tylko z maksymalnie szerokim rozchodzeniem się połów. Nie lubię "zamykania się" za żelazną kurtyną, choć ma to swoje uroki. Jednakże nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy elementy Twojego stroju są ok,koszula dżinsowa ,bardzo wskazana w tym sezonie ,marynarka i bransoletki. Spodnie chociaż kolorystycznie są dobrze dobrane to lezą fatalnie ,szczególnie w kroku, krawat zły kolor do koszuli i bardzo źle dobrana faktura materiału krawatu do koszuli dżinsowej. Fatalny ciemny pasek ,który nie pasuje do niczego ani butów jak również do bransoletek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie zgadzam się, mocno podkreślają to, czego chyba aż tak nie powinny, ale bardzo je lubię. Dlatego z chęcią jednak je noszę. Krawat to był mój wybór zamierzony i zrobiłem to świadomie. Chciałem uzyskać niewielki kontrast pomiędzy nim, a koszulą. Wyszło tak jak zamierzałem. Z kolei argumentu niepasowania faktury wełny krawatu do jeansowej koszuli nie rozumiem. Zarówno jeans (siłą rzeczy sporo grubszy niż nawet oxford) jak i wełna to tkaniny typowo jesienno-zimowe. Czysty jedwab gryzłby mi się tutaj niemiłosiernie, jeans jest tkaniną zbyt "twardą" do jedwabiu czy np. lnu. Ewentualność to knit, ale padło na wełniany imo fakturą pasujący bardzo dobrze. Koszula z jakiego materiału pasowałaby Twoim zdaniem do do wełnianego krawatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.