Skocz do zawartości

Sartorialny dansing w Warszawie - zaproszenie!


proceleusmatyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dość powściągliwie prezentujemy się ze Stachem na zdjęciu numer 34 (na dole).

Goście stylem od sasa do lasa, ale widok i tak cieszył oko. Pojawiły się spectatory oraz nobliwy pan w prawdziwym smokingu z wyłogami pokrytymi jedwabiem :) Muzyka na żywo na najwyższym poziomie. W sumie przewinęło się ponad 300 osób, co znacznie przewyższyło możliwości lokalu.

PS Na pohybel malkontentom! Kolejna edycja ma odbyć się pod koniec lutego, być może w sali o większej przestrzeni i o podobno równie urzekającym klimacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli macie wplyw na organizatorow pod katem fotografa to uzyjcie go.

Zdjecia sa tragiczne, wypalone cale glowy, az ciezko to ogladac.

A niewiele trzeba, aby zdjecia wygladaly fajnie, albo mocno zdesaturyzowac, albo ustawic dobrze lampe.

Psuje to calkowicie odbior dla osob, ktore nie mogly sie zjawic na densingu!

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Dansing w Batidzie to impreza ogólnodostępna i nie należy się spodziewać, żeby chociaż większość uczestników umiała chociaż podstawy tańca. Jest natomiast świetna muzyka na żywo, wódka, jedzenie i wskazówka nt. eleganckiego ubrania, którą większość realizuje mniej lub bardziej udanie. Wszystko to może stanowić zachętę do zabawy.

 

Mogę się tylko domyślać, że na międzywojennych dansingach umieć tańczyć po prostu wypadało i była to umiejętność powszechnie kształcona. Z moich obserwacji w Batidzie wynika, że panie również są niewyedukowane w tej kwestii i aż czasem żal się starać prowadzić.

 

Nigdy nie traktowałem tańca jako substytut czegokolwiek, prędzej jako preludium. Poza tym jestem pewien, że najlepsze kochanki są beznadziejne na parkiecie, choć a rebours ta zależność już jest bardziej prawdopodobna, ale to chyba temat na inną rozmowę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jestem pewien, że najlepsze kochanki są beznadziejne na parkiecie, choć a rebours ta zależność już jest bardziej prawdopodobna, ale to chyba temat na inną rozmowę ;)

Odważna teza. Na mój małomiasteczkowy rozum jak ktoś się dobrze rusza (na parkiecie) to się też powinien dobrze ru(..)szać w łóżku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.