Skocz do zawartości

[KRAKÓW] Fryzjer


Ard

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 months later...

Mogę szczerze polecić Salon Maniewski w Pasażu 13 na Rynku Głównym z którego korzystam niezmiennie od kilku lat, a szukałem bardzo długo i z uwagi na specyfikę porastających moją głowę włosów z marnym skutkiem w przypadku większości krakowskich salonów.

Oczywiście nie wszystkich fryzjerów, którzy tam pracują ale albo wersję drogą i bardzo dobrą ale mało dostępną czyli samego p.Maniewskiego albo wersję nieco tańszą ale równie dobrą i dostępniejszą czyli p.Kamila Kokurowskiego, który strzyże jeszcze w drugim zakładzie Maniewski na ulicy Rakowickiej, gdzie o wiele łatwiej dojechać autem. I proszę nie zrażać się nowoczesnością wnętrza i powierzchowności fryzjerów - strzygą wybitnie solidnie klasyczne fryzury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Nachodziłem się po fryzjerach przez ostatni rok w Krakowie.  Natrafiłem wczoraj na artykuł o p. Franciszku Głogowskim. Dzisiaj się do mistrza wybrałem, ceny najniższe jakie do tej pory napotkałem w Krakowie (28 pln). Jestem bardzo zadowolony, polecam.  

 

http://kontakt24.tvn24.pl/artykul,historie-krakowa-meski-fryzjer-z-pasazu-bielaka,2126379.html 

 

"Prezydenci Krakowa, wojewodowie, rektorzy krakowskich uczelni, politycy, ministrowie, poeta noblista, mistrz piórka i węgla, redaktorzy, plejada aktorów, legendy Wisły i Cracovii. Co łączy tych ludzi? Wszyscy strzygą lub strzygli się w tym samym zakładzie fryzjerskim, zlokalizowanym w Pasażu Bielaka przy krakowskim Rynku. Po 43 latach Zakład niedawno przeniósł swoją siedzibą na ul. Biskupią 10.

Lista klientów Męskiego Zakładu Fryzjerskiego z Pasażu Bielaka obejmuje nazwiska najbardziej znanych postaci świata polityki, biznesu, kultury i sportu, którzy swoje korzenie mają w Krakowie. Co sprawiło, że wszyscy oni upodobali sobie tego samego fryzjera? Jak zapewnia Franciszek Głogowski, mistrz fryzjerstwa z Zakładu z blisko 60 letnim stażem pracy, jest to klasyczna elegancja zapewniana przez Zakład."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.